Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Doğuş Otomotiv Plus’ta Mehmet Sindel’le sinema atölyesi


Doğuş Otomotiv Plus’ta Mehmet Sindel’le sinema atölyesi

Geçtiğimiz periyotlarda Doğuş Otomotiv’in sürdürülebilirlik stratejisi çerçevesinde, etrafın korunmasıyla ilgili farkındalık yaratmak hedefiyle, tamamı atık araba modüllerinden oluşturulan üç figüratif yapıta ve daha sonra da İstanbul Kuşları Sergisi’ne konut sahipliği yapan Doğuş Otomotiv Plus Tecrübe Merkezi artık de Sinema Atölye Plus’ı gerçekleştiriyor.

Doğuş Otomotiv’in yeni modellerinin yanı sıra gelecek, sürdürülebilirlik ve inovasyonla ilgili öngörülerini sunduğu, tıpkı vakitte kültür ve sanatla ilgili projeleri ve tecrübeleri paylaştığı Doğuş Otomotiv Plus Tecrübe Merkezi yeni bir aktiviteyle konuklarını ağırlamaya hazır: Sinema Atölye Plus…Atölye’nin birinci konuğu da sinema anlatıcısı, eğitmen ve muharrir Mehmet Sindel…

Film nasıl okunur?

Sinema Atölye Plus’ta üç atölye çalışmasına imza atacak Mehmet Sindel’in birinci aktifliği 14 Eylül günü ‘film okuması’ olacak. Mehmet Sindel’in bir sinemanın nasıl okunduğuna ait bilgiler vereceği sinema okuma atölyesinde, sinemanın kurgu, senaryo, imaj, müzik, sinematografi üzere temel teknik ögelerinin yanı sıra, mana, tema, bildiri, alt bildiri üzere ögeleri interaktif olarak sahne sahne tahlil edilecek.

Her ay yeni bir atölye

Sinema Atölye Plus’ta Mehmet Sindel’in konuk olarak yer alacağı atölyelerden bir oburu ise Ekim ayında gerçekleştirilecek olan ‘Yol Filmleri’ atölyesi olacak. Mehmet Sindel’in son atölye çalışması ise Kasım ayında ‘Filmler ve Teknoloji’ olacak.

Sınırlı sayıda davetiye kazanma şansı

Mehmet Sindel’in gerçekleştireceği birinci aktiflik olan ‘Film Okuma’ atölyesine katılmak için davetiye kazanmak da mümkün. Bunun için, Doğuş Otomotiv’in resmi instagram hesabını takip etmek kâfi; hesaptan paylaşılacak üç soruya yanlışsız cevap veren birinci 20 kişi, 14 Eylül’de Galataport Doğuş Otomotiv Plus’ta düzenlenecek birinci atölyeye davetiye kazanabilecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 28 2022 Kültür sanat

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir