Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Domates ihracatı müsaadeye bağlandı


Domates ihracatı müsaadeye bağlandı

Domatesin, ihracı kayda bağlı mallar listesine eklenmesine dair bildirimde değişiklik yapılmasına dair bildiri Resmi Gazete’de yayımlandı. Ayrıyeten, domates ihracatı için Ticaret Bakanlığından müsaade alınacak.

İhracı Kayda Bağlı Mallara Ait Bildiri’de değişiklik yapılmasına dair bildirim Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna nazaran, domatesler (sirke yahut asetik asitten diğer yöntemlerle hazırlanmış yahut konserve edilmiş, salça) İhracı Kayda Bağlı Mallar Listesinde 60’ıncı sırada yer aldı. Ayrıyeten, domates ihracatı için Ticaret Bakanlığından müsaade alınacak. Bu bildiri kararlarını Ticaret Bakanı yürütecek.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 3 2022 Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir