Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Dostum Oryantiring Şampiyonası Sona Erdi


Dostum Oryantiring Şampiyonası Sona Erdi

İnegöl Belediyesi Tabiat Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM) tertibiyle düzenlenen DOSTUM Oryantiring Şampiyonası sona erdi. 36 kulüpten 350 atletin yer aldığı 4 günlük müsabakalar sonucunda dereceye giren atlet ve ekiplere mükafatları merasimle verildi.

İnegöl Belediyesi Tabiat Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM), 15 farklı kentten 36 kulüp ve toplamda 250 atletin yer aldığı Oryantiring Şampiyonası düzenledi. 8 Eylül Perşembe günü başlayan ve 11 Eylül’e kadar süren yarışlarda, 13 farklı kategoride oryantiring atletleri İnegöl’ün hem kırsal bölgelerinde hem de merkezde farklı alanlarda yarışlar gerçekleştirdi. Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı DOSTUM Oryantiring Müsabakalarında 4 gün boyunca 36 kulüp ismine ter döken 350 atlet dereceye girmek için uğraş verdi.

ÖDÜL MERASİMİ DÜZENLENDİ

Son etabın bu sabah gerçekleştirilen yarışlarla tamamlanmasının akabinde, 13.00’da Hikmet Şahin Kültür Parkı Amfi Tiyatroda ödül merasimi düzenlendi. Kulüp temsilcileri ile atletlerin katıldığı ödül merasiminde; Belediye Lideri Alper Taban, Lider Yardımcısı Rıdvan Kocaağa, İlçe Spor Müdürü Yusuf Şevki Yücel, meclis üyeleri ve AK Partili yöneticiler de hazır bulundu.

GENÇ VE POTANSİYELLİ NÜFUSUMUZU MUVAFFAKİYETE DÖNÜŞTÜRMEK İSTİYORUZ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan ödül merasiminde, daha sonra Belediye Lideri Alper Taban kürsüye çıkarak konuklara hitaben bir konuşma gerçekleştirdi. 15 farklı kentten 36 spor kulübü ve 350 sporcuyu İnegöl’de ağırlamaktan memnunluk duyduklarını tabir eden Lider Taban, “Sizleri kentimizde ağırlamak bizim için sahiden bir onur ve gurur vesilesi. İnegöl Belediyesi’nin kendine koyduğu amaçlardan biri de sporun ve atletin yanında olmaktı. Bunu yerine getirdiğimizi düşünüyorum. Genç bir potansiyele sahibiz. Dinamik bir nüfusa sahibiz. Bu özelliğimizle tıpkı vakitte sportif manada da elimiz güçlü. 70 bin öğrencimizle pek çok branşta hoş muvaffakiyetler elde ediyoruz. İnegöl Belediyesi olarak kentimizin bu potansiyelini muvaffakiyete dönüştürmek istiyoruz. Gençlerimizin kesinlikle bir ya da birden fazla branşla uğraşmasını istiyoruz” dedi.

GENÇLERE FIRSAT VERİLDİĞİNDE ÇOK HOŞ MUVAFFAKİYETLER ELDE EDİYORLAR

Gençlere fırsat verildiğinde hoş başarılara imza attıklarını da vurgulayan Lider Taban, “Gençlerimizin elde ettiği muvaffakiyetlerin rastlantısal olmadığını görüyoruz. Emek verildiğinde, gençlerimize fırsatlar ve imkanlar sunulduğunda onların da çok hoş muvaffakiyetleri ortaya koyduklarını görüyoruz. Bu tertip da 8 Eylül günü başladı. 4 gün boyunca 15 kentten 26 kulüp ve 350 atletimiz kıyasıya uğraş sergiledi. Burada farklı kategorilerde yapılan yarışlarda dereceye giren atletlerimizi tebrik ediyorum. Dereceye girmemiş olsalar da ortaya koydukları yürekle başka atletlerimizi da tebrik ediyorum. Buradaki herkes bizim gönlümüzün birincisidir. Birebir halde burada müsabakaların yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu işin art planında uzun uğraşlar veren başarılı bir takım var” diye konuştu.

Konuşmaların akabinde müsabakalar en fazla atletle iştirak sağlayan kulüplere armağan takdimi yapıldı. Akabinde ferdi derecelerde sırasıyla büyükten küçüğe tüm kategorilerin mükafatları protokol üyeleri tarafından verildi. Kulüp temsilcilerine iştiraklerinden ötürü plaket takdimi yapılan merasim, toplu hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Spor

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir