Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Düden Parkı Emekliler Kahvesi’nde ikinci baharlarını yaşıyorlar


Düden Parkı Emekliler Kahvesi’nde ikinci baharlarını yaşıyorlar

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin emekli vatandaşların kaliteli vakit geçirebilmelerine imkan sağlaması hedefiyle hayata geçirdiği Düden Parkı Emekliler Kahvesi’nde emekliler adeta ikinci baharlarını yaşıyor. Emekliler, ‘Burası ikinci adresimiz oldu haytamıza renk kattı’ diyerek memnuniyeti lisana getirdi.

Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediye Başkanlığı periyodunda Türkiye’ye örnek olan ve büyük takdir toplayan Emekli Kahvesi Projesi’ni sürdürüyor. Bu kapsamında hizmete açılan İsmet İnönü Emekli Kahvesi ve Düden Park Emekli Kahvesi konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

ÜCRETSİZ ÇAY GAZETE VE KÜTÜPHANE

Muratpaşa İlçesi’ndeki Düden Parkı içerisinde yer alan Düden Parkı Emekliler Kahvesi emeklilerin buluşma noktası oldu. Tesis, açıldığı günden bu yana ağır ilgi görüyor. Emekliler fiyatsız çay eşliğinde keyifli vakit geçirebilecekleri yere kavuştukları için keyifli. Emekli vatandaşlar, emekli kahvesinde fiyatsız çaylarını içerek gazete ve kitaplarını okuma fırsatı buluyor, bir birleriyle bağlantı kurarak sohbet ediyor.

EMEKLİLERE BÜYÜK LÜKS

Düden Parkı Emekli Kahvesi’nin müdavimlerinden biri olan Zühre Şahin, burada verilen hizmeti çok güzel bulduğunu söyleyerek, “Sabahları denizde yüzdükten sonra arkadaşlarımla emekli kahvesine geliyoruz. Çayımızı kahvemizi yudumlarken sohbetler ediyor, hoş vakit geçiriyoruz. Akşamları tekrar arkadaşlarımızla burada sözleşip buluşuyoruz. Bu kuvvetli ekonomik şartlarda Büyükşehir Belediyesi’nin bu türlü yararlı bir hizmeti halka sunması çok hoş. Emekliler için lüks olan bir hizmeti burada fiyatsız alıyoruz. Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek’e çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BULUŞMA NOKTASI OLDU

Emekli Kadriye Çobanoğlu da, arkadaş buluşmaları için artık meskenleri değil, emekli kahvesini tercih ettiklerini söyleyerek, “Pandemiden ötürü pek fazla sosyalleşemiyorduk, konut gezmelerini de azaltmıştık. Artık emekli kahvesinde buluşuyor ve sohbetimiz ediyoruz. Çok memnunuz. İşçi bizimle çok ilgili, ortam çok pak ve nizamlı. Eminim havalar serinleyince dışarıda oturmak da çok keyifli olacak” dedi.

HAYATIMIZA RENK KATTI

Emekli kahvesinin Antalya’daki emekli vatandaşlara verilen en bedelli hizmetlerden biri olduğunu söz eden Çetin Çakır, “Burada yeni arkadaşlar ve etraf edindik. Hem yalnızlığımızı gideriyor, hem de sosyalleşiyoruz. Uzun yıllardır kitap okumuyordum. Emekli kahvesindeki kütüphane sayesinde tekrar kitap okumaya başladım. Ortada Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği yapıtları seslendiriyoruz. Düden Emekli Kahvesi’nin açılmasıyla hayatımız değişti, hayatımıza renk kattı” sözlerini kullandı.

ÇAYIMIZ LEZZETLİ SOHBETİMİZ KEYİFLİ

Evde çok sıkıldığı vakit soluğu emekli kahvesinde aldığı söyleyen Huriye Eyit, “İyi ki burası var. Tüm etrafıma arkadaşlarıma burayı tavsiye etmiştim bugün onları da getirdim. Birinci sefer geldiler ve çok beğendiler. Çayımız çok lezzetli, sohbetler çok keyifli. Büyükşehir Belediye Liderimiz Muhittin Böcek biz emekliler için olağanüstü bir iş yapmış çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

KEYFİMİZ DÖRT DÖRTLÜK

Emekli Kahvesi’nin ziyaretçilerinden Ali Eslek de, “Emekli kahvesi artık bizim ikinci adresimiz oldu. Ortam çok hoş, kitaplığımız var, çayımız var her şeyimiz dört dörtlük. Bu tesis emekliye verilen kıymetin göstergesidir. Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek’e çok teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir