Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Düzce’de engelli üzere davranan dilencinin oyununu zabıta bozdu


Düzce’de engelli üzere davranan dilencinin oyununu zabıta bozdu

Düzce’de yaşanan olayda bacağına taktığı ortopedik aparatla kendisine engelli manzarası vererek, insanların hislerini sömüren kişi, zabıta gruplarının radarına takıldı.

Zabıta, dilencinin oyununu bozdu

Düzce Zabıta Müdürlüğü takımları, bacağına taktığı ortopedik aparatla dilenen kişinin oyununu ortaya çıkardı. Zabıta memurları aparatı çıkarınca dilencinin koşma imajları kontrole damgasını vurdu.

Trafik ışıklarında dileniyordu

D-655 kara yolu üzerindeki trafik ışıklarında “Bir babanın feryadı” başlıklı gazete küpürünü gösterip, his sömürüsü yaparak dilenen kişi, zabıta müdürlüğüne getirildi.

Topladığı paralar çorabından çıktı

Dilencinin kullandığı gazete küpüründeki babanın da kendisi olmadığı belirlendi. Zabıta memurlarının ortopedik aparatı çıkarmasıyla engelli olmadığı anlaşılan dilencinin topladığı paraları çorabına sakladığı tespit edildi.

Aparat çıkınca koştu

Aparat çıkarılınca dilenen kişinin müdürlüğün bahçesinde koştuğu görüldü.

Paralarına el kondu, ceza kesildi

DHA’nın haberine nazaran, Karabük’ten Düzce’ye gelip dilendiği tespit edilen ismi açıklanmayan şahsa Kabahatler Kanunu kapsamında ceza kesilirken, üzerindeki paralara da tutanak tutularak el konuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 5 2022 , Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir