Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Ece Erken, Benan Kocadereli’den şikayetçi oldu


Ece Erken, Benan Kocadereli’den şikayetçi oldu

Ocak ayında eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu kaybeden Ece Erken, acısı dinmeden tehditler almaya başlamıştı.

İddiaya nazaran eşinin ağabeyinden tehdit iletileri alan Erken de, “Kardeşinin mallarına çökmüşsün” karşılığını vermişti.

Ece Erken’in bu yanıtına ise Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi, Benan Kocadereli’den bir sav geldi.

“Mal kaçıran diğer biri”

Kocadereli, bir magazin programına gönderdiği iletide, “Yok o denli bir şey, her şey bilgim dahilinde. Mal kaçırma değil onun ismi. Her şey Naz ve Eda’nın. Asıl mal kaçıran öbür birisi” cümlelerini kullanmıştı.

“Mal kaçıran öteki birisi” tezinin gayesinde olan Ece Erken de bu cümlelere karşılık olarak avukatlarıyla irtibata geçti.

Eski eşten şikayetçi oldu

Benan Kocadereli’den şikayetçi olan Erken, dava açtı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunulan şikayet dilekçesinde ise şu tabirler aktarıldı;

“Müvekkilimiz Ece Erken’i ima etmiştir”

“Benan Kocadereli, müvekkilimizin müteveffa eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi olmakla birlikte Naz ve Eda’nın annesidir. Kuşkulu, program yorumcusuna ‘Asıl mal kaçıran öteki birisi’ biçiminde bildiri atmış ve haber yorumcuları da müvekkilimiz Ece Erken’i ima etmiştir.

Müvekkilimiz bundan aylar evvel müteveffa eşinin mirasını reddettiğini bildirmiş ve yalnızca eşinin katillerinin peşinde olacağını bildirmiştir. Kuşkulu, bir magazin programı aracılığıyla yaptığı açıklamalarla, güya müvekkilimiz reddi miras yaptığı eşinin hayat sigortasından elde ettiği paraya talip olduğu istikametinde kanaat oluşturmaya çalışmakta, müvekkilimizin kamuoyu önünde küçük düşmesi için gayret göstermektedir.


“Şeref ve saygınlığı rencide etmeye yöneliktir”

Yapılan hareket, daha evvel reddi miras yaptığını açıklayan ve eşinin terekesine ait rastgele bir talebinin bulunmadığını açıklayan müvekkilimizin onur, gurur ve saygınlığını rencide etmeye yöneliktir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Kasım 10 2022 , , Medya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir