Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

En ‘çekici’ gelin alma


En ‘çekici’ gelin alma

Dünya meskenine giren Zeliha ve Osman çifti düğünlerinde, cazip aracını gelin arabası yapınca ilgi odağı oldular. Damat Osman Akış, oto kurtarıcı işiyle uğraştığını belirterek, “çekicilikle uğraştığım için kız konutundan gelini alımlı ile çekelim alalım dedim” formunda konuşurken, gelin Zeliha Akış ise, “en alımlı gelin ben oldum” dedi.

Çekici araçlarının konvoyda yer aldığı düğünde, konvoyu gören vatandaşlar da o anları ilgiyle izleyerek cep telefonlarına sarıldılar. Gelin arabası olarak cazibeli ardında yazılı olan ‘Google’da arasan bu türlü cazip damat bulamazsın’ yazısı büyük ilgi görürken, gelin arabasının ardına yazdırdığı yazının mesleğini içermesi gerektiğini düşünerek tasarladığını belirten damat Osman Akış, “Genelde görüyorum etrafımda gelin alması için kamyonla tırla yapan var. Ben de çekicilikle uğraştığım için kız konutundan kızı cazibeli ile çekelim alalım dedim. Gelin alma konvoyda alımlı olunca köy yollarında biraz kasvet yaşadık. Tek sorun o oldu. Yolda çok sayıda vatandaşa denk geldik. Hepsi de görüntü çekip el sallayıp kornaya bastı. Çok memnunuz. En cazibeli gelini aldım. Bundan sonra da yollarda otomobil kurtarmaya devam edeceğiz” dedi.

Çekici aracının ardına esprili bir yazı yazmak için çok düşündüğünü anlatan damat, “Ben gelin otomobilini alımlı yapacaksam yazı da mesleğimi içermeli dedim. Ondan ötürü bu türlü bir yazı tasarladım. ‘Google’da arasan bu türlü alımlı damat bulamazsın’ yazısı yazdırdım” halinde konuştu.

Gelin arabasının cazip olmasının çok havalı olduğunu belirten Zeliha Akış ise, “En cazibeli gelin ben oldum. Havalı oldu yani. Hoş bir değişiklik oldu. Beklemiyordum bu türlü bir şey. Şaşırdım çekiciyi görünce. Gerçi Osman bana söylüyordu. İnanmıyordum lakin görünce ‘oha’ dedim ve gerçek olduğunu gördüm ve en alımlı gelin olarak en alımlı damadı aldım” diye konuştu.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 28 2022 , , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir