Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Erdoğan: AİHM, kararlarında adil değildir, politiktir


Erdoğan: AİHM, kararlarında adil değildir, politiktir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yargıtay’da düzenlenen 2022-2023 İsimli Yıl Açılışı’na katılıyor.

Erdoğan’ın açıklamalarının satır başları;

“Önümüzdeki periyot adalet sisteminde düzgünleştirme yapacağız. Gündemimizin başında avukatların meselelerinin tahlili var. Avukatlık Kanununu yenilemek istiyoruz.”

“Hukuk sigortası olarak anılan ve değişik ülkelerde uygulaması bulunan ‘hukuki himaye sigortası’nı Türkiye’ye de kazandırmayı planlıyoruz.”

“Birileri, ülkemizin adalet sistemini, kabahat çetelerinin kirli oyunlarına kurban etmek için uğraşıyor. Bu türlü bir rezilliğe asla müsaade vermeyeceğiz.”

“Türkiye Cumhuriyeti devletinin, karanlık mihrakların güdümünde istikamet çizilen bir ülke olmadığını herkes görecek, kabul edecek.”

“AİHM, kararlarında adil değildir, politiktir. Bahis Türkiye olunca siyasi karar verir ancak öbür tarafta Fransa, Almanya olunca maalesef aksi kararlar verir.”

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 22 2022 Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir