Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Eski fuarları ne kadar özlemişiz


Eski fuarları ne kadar özlemişiz
Başkan Soyer İEF kapsamında açılan stantları ziyaret etti
İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, 91. sefer kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı’nın ve Türkiye’de birinci defa yapılan Terra Madre Anadolu’nun dördüncü gününde ziyaretçilerle birlikte stantları gezdi. Lider Tunç Soyer halkın fuara ilgisinin memnunluk verici olduğunu belirterek, “Ne kadar özlemişiz eski fuarları. Tekrar çoluk çocuk, maaile herkes burada. Çok keyifli. Herkes geleceğe dair moralini ve umudunu tazeliyor” dedi.
İzmir’in ticari ve kültürel hafızasını barındıran İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) ve memleketler arası gastronomi fuarı Terra Madre Anadolu İzmir 2022 dördüncü gününde dolu dolu etkinliklere sahne oldu. İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer de fuarda katıldığı aktifliklerin akabinde gezintiye çıkarak iştirakçiler ve ziyaretçilerle sohbet etti. İZSU Genel Müdürlüğü ve ESHOT Genel Müdürlüğü’nün hizmetlerini tanıttığı ve halkın sorularını yanıtlayıp taleplerini dinlediği stantlara uğrayan Lider Soyer, ilçe belediyelerinin yer aldığı stantları da ziyaret etti.
İZSU standında çocuklarla buluştu
İZSU Genel Müdürlüğü standının çocuklar için ayrılan kısmını ziyaret eden Lider Tunç Soyer, çocuklara suyun değerini anlatmak emeliyle yapılan eğitici etkinliklere eşlik etti. Lider Soyer, İZSU’nun atık su arıtma ve atık suyun geri kazanımına yönelik yeni teknolojilerle ilgili çalışmaları, tasarrufa teşvik eden sulama formülleri, yenilenebilir güç projeleri, musluktan akan şebeke suyunun tadımı ve şebeke suyunun tahlil sonuçlarının paylaşıldığı kısımlarda Genel Müdür Ali Hıdır Köseoğlu’ndan bilgi aldı. Türkiye’nin en büyük ileri biyolojik atık su arıtma tesislerinden Çiğli İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi için projelendirilen geri kazanım ünitesinin maket dizaynını inceledi. Aykırı Ş emsiye Yağmursuyu ve Güç Hasadı Ar-Ge Projesi’ni maket üzerinde inceleyerek, projenin ayrıntılarını dinledi.
ESHOT’un hizmetlerini inceledi
Başkan Soyer, fuar seyahatinde ESHOT Genel Müdürlüğü için ayrılan alana da uğradı. ESHOT atölyelerinde hazırlanan Gezici Kütüphane, Taşınabilir Mutfak, Gezici Kreş ve Çocuk Oyun Aracı ile Taziye Otobüsü’nü inceleyen Soyer, Hatıra Panosu’nda fotoğraf çektirdi.
Çok mutluyuz
İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, ikili fuarın beklentilerini ziyadesiyle karşıladığını tabir ederek, “Ne kadar çok özlemiş herkes eski fuarları. Yeniden çoluk çocuk maaile herkes burada. Çok keyifli. Herkes moralini ve umudunu tazeliyor geleceğe dair. Tahminen bu ekonomik krizi, hayat pahalılığını bir an olsun unutturabiliyoruz ve hayatın güzellikleriyle insanlarımızı tekrar buluşturabiliyoruz. O nedenle çok memnunuz, fuarlar uygun ki böyle” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir