Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Eski Sat Komandosu 11 bin çalışana istihdam sağlıyor


Eski Sat Komandosu 11 bin çalışana istihdam sağlıyor

Eski Sat Komandosu 11 bin çalışana istihdam sağlıyor

Türkiye’de hizmet bölümünün öncü kuruluşlarından olan ve dünya markası olma yolunda çalışmalarına sürat kesmeden devam eden Çetin Group, faaliyet gösterdiği tüm şirketlerde 25 yıldır; toplam 11 bini aşkın çalışanıyla hizmet veriyor. Şirket; hem ülke çapında hem de yurt dışında her yıl istihdam sayısını arttırarak büyüme amaçlarına; sürdürülebilir iş modelleri ile ulaşmayı amaçlıyor.

Çetin Group; “Güven duyan müşteri“ ideolojisi ile “Güven sağlayan bir organizasyon” olarak çeyrek asırdır hizmet ve üretim faaliyetleri alanlarında çalışmalarını sürdürüyor.

İlk olarak hizmet kesiminde çalışmalarına başlayan Çetin Group, ilerleyen süreçte ise stratejik bir karar doğrultusunda üretim alanlarında yatırım yapmaya başladı. Bu biçimde de farklı sektörel yatırımların avantajları ile sürdürebilir başarıyı yakaladı. Kurulduğu yıldan itibaren 2004 yılına kadar hizmet kesiminde başarılı bir büyüme kaydeden Çetin Group, kozmetik eserlerinin üretim ve ihracatını gerçekleştirmek hedefiyle Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde, Atak Farma Kozmetik ve Kimya A.Ş firmasını kurdu. 2008 yılında ikinci üretim tesisi olan Çemobsan Metal ve Plastik San. A.Ş ile mobilya üretimi alanında güçlü bir yer edinen Çetin Group, 2010 yılında ise Ceo İnsan Kaynakları ve Danışmanlığı şirketini hayata geçirdi. Çemobsan Metal ve Plastik San. A.Ş şirketi, 2017 yılından itibaren ihracat amacıyla istikametini mobilya aksesuarları alanına çevirerek, yüzde 92’ye ulaşan ihracat kapasitesi ile başarılı büyümesini sürdürüyor.

Sektöre istikamet veren bir şirket

Grubun amiral gemisinin güvenlik hizmetleri olduğunu anlatan Çetin Group İdare Şurası Lideri Ahmet Çetin, ‘’Özel güvenlik kesiminde bugün için yaklaşık 1500 şirket bulunuyor. Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri, daldaki yasal düzenlemeler çerçevesinde evrak alan birinci şirketlerden birisi. Bununla birlikte kurulduğumuz günden bu yana yakaladığımız muvaffakiyetlerin arkasında yalnızca yasalar çerçevede faaliyet göstermekle yetinmeyip hem ticari hem çalışan bağlarında uymaya itina gösterdiğimiz pahalar yatıyor’’ dedi.

Yüzde yüz yerli ve ulusal bir marka

Daima daha uygununu yapmanın peşinde koştuklarının ve bu çalışmalarıyla da kesimin geleceğini dizayn ettiklerinin altını çizen Çetin Group İdare Heyeti Lideri Ahmet Çetin, bu alandaki stratejilerinin desteklerini ise şöyle açıklıyor: “Bunlardan birincisi ve en değerlisi tüm yasal yükümlülükleri yerine getirmek, başkası ise müşterilerimizi çok yeterli anlayıp, doğabilecek gereksinimlerin tamamını evvelce tespit edip buna nazaran yatırım yapmak. Burada müşteriyi anlamak ve gereksinimlere nazaran yatırım yapma noktasında 1998 yılında güvenlik hizmetleri şirketimizi kurduktan sonra 2000 yılında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, küme şirketler olma yolunda temellerimizi atmaya karar verdik ve paklık hizmetleri alanında Atak Tesis İdaresi ve Servis Hizmetleri, İşçi Nakliyeciliği ve Lojistik Hizmetleri alanında Çetin Küme Oto Kiralama ve Turizm Hizmetleri, Yardımcı Üretim Hizmetleri alanında Çetin Toplumsal Hizmetler şirketlerini kurarak; bir işletmenin tüm işlevsel hizmet taleplerini karşılayabilecek kabiliyete kavuştuk. 2022 yılı itibariyle başladığımız noktadan bugüne baktığımızda büsbütün yasal mevzuata uygun bir biçimde, 11 binden fazla çalışanımızla, istihdam yaratarak ülkemize katma bedel sağladığımız, işlevsel hizmet sağlayan memleketler arası kurumlarla birlikte hizmet bölümünün dinamiklerini belirleyen, yüzde yüz yerli ve ulusal bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz.”

Müşteri talepleri taviz vermeden karşılanıyor

Çetin Group’un müşteri taleplerini kendi vizyon, misyon ve bedellerinden taviz vermeden kesim ve ölçek fark etmeksizin karşıladığının altını çizen Ahmet Çetin, “Geniş hizmet ağımız ve faaliyet gösterdiğimiz alanlar ile günümüzde; butik işletmelerden, büyük sanayi ve güç tesislerine, hastaneler, okullar, üniversiteler ve yerleşkelerden, büyük konut siteleri ve alışveriş merkezlerine, fuar şenlik üzere aktiflik tertiplerinden stadyumlara, küresel lojistik firmalarından, hava ve deniz limanlarına kadar çeşitli ölçek ve bölümdeki müşterilerimize hizmet veriyoruz. İşlevsel hizmetler alanında şirketlerimizi kurup büyütürken, farklı bir alana yatırım yapmak başarımızı perçinleyen en kıymetli kararımız oldu’’ dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir