Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Eylül ayı iktisatta ağır geçecek


Eylül ayı iktisatta ağır geçecek

Eylül ayında, üç yıllık yol haritası olan Orta Vadeli Program’ın detayları takip edilecek. 2023-2025 devrine ait enflasyon, istihdam, büyüme, ihracat, cari açık üzere temel makro gösterge kestirimleri açıklanacak. Cari açığın ve bütçe açığının ulusal gelire oranı üzere kritik kestirimler, Orta Vadeli Program’da yer alacak.

Programın açıklanmasının akabinde, 2023 yılı merkezi idare bütçesine ait hazırlıklar da sürat kazanacak.

Bakanlıklar, eylülde ağır bütçe mesaisi yapacak. Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Strateji ve Bütçe Başkanlığı’nca hazırlanacak 2023 bütçesi, 17 Ekim’de TBMM’ye sunulacak.

Sözleşmelilere kadro

Sözleşmeli çalışanın takıma geçirilmesine ait görüşmelerin de bu ay içinde tamamlanması bekleniyor. Sendikaların görüşleri alınarak son hali verilecek. Düzenlemenin ayrıntıları ortaya çıkacak.

Cumhuriyet tarihinin en büyük toplumsal konut atağını de Cumhurbaşkanı Erdoğan, 13 Eylül’de duyuracak. Projeyle, 81 vilayette vatandaşlar kira öder üzere konut sahibi olacak. Gençler, emekliler, şehit yakınları ve gaziler ile engellilere de kontenjan ayrılacak.

Enflasyon, faiz kararı, cari açık üzere birçok bilgi de eylülde piyasaların takibinde olacak.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 27 2022 Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir