Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Facebook, Instagram ve WhatsApp’ta fiyatlı özellik periyodu


Facebook, Instagram ve WhatsApp’ta fiyatlı özellik periyodu

The Verge’ün ulaştığı nota nazaran, yeni kısım, Meta’nın üçü de milyarlarca kullanıcıya sahip olan ana toplumsal uygulamalarında fiyatlı özellikler oluşturmaya yönelik birinci önemli adım.

Meta’nın reklam işi, Apple’ın iOS’taki reklam izleme değişiklikleri ve dijital reklam harcamalarındaki geri çekilme nedeniyle önemli halde ziyan gördükten sonra kuruldu .

Yeni Para Kazanma Tecrübeleri olarak isimlendirilen küme, daha evvel Meta’nın araştırma lideri olan Pratiti Raychoudhury tarafından yönetilecek.

Reklam kapatma olmayacak

Meta’nın kümesini denetleyen ve gelirlerden sorumlu lider yardımcısı John Hegeman, The Verge ile yaptığı röportajda, şirketin reklam işini büyütmeye kararlı olduğunu ve insanların uygulamalarında reklamları kapatmak için ödeme yapmalarına müsaade verme planlarının olmadığını söyledi.

“İnsanların para ödemeye istekli olacağı ve ödemekten heyecan duyacağı yeni çeşit eserler, özellikler ve tecrübeler oluşturmak için fırsatlar gördüğümüzü düşünüyorum” dedi.

Düşünülmekte olan fiyatlı özellikler hakkında detaylı bilgi vermeyi reddetti.

Meta’nın geliri neredeyse büsbütün reklamlardan geliyor ve uygulamalarında halihazırda çeşitli fiyatlı özelliklere sahip olmasına karşın, toplumsal medya devi şu ana kadar kullanıcıları fiyatlandırmayı bir öncelik haline getirmedi.

Facebook küme yöneticileri, özel içeriğe erişim için aslında fiyat alabilir ve içerik oluşturuculara göndermek için sanal “yıldızlar” satın alınabilir.

WhatsApp, makul işletmelerden müşterilerine bildiri gönderebilmeleri için fiyat alıyor ve Instagram kısa mühlet evvel içerik oluşturucuların özel içeriğe erişim için bir abonelik fiyatı almaya başlayabileceğini duyurdu.

Haziran ayında CEO Mark Zuckerberg , şirketin 2024 yılına kadar fiyatlı özelliklerden ve aboneliklerden süreç kesintisi yapmayacağını söyledi.

100.000TL Sanal Para ile Borsayı Deneyin, Risk Almadan Deneme Hesabı ile Borsa Süreçlerini Keşfedin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 22 2022 , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir