Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Fed: Nakdî sıkılaşmaya bağlı meşakkatler olacak


Fed: Nakdî sıkılaşmaya bağlı meşakkatler olacak

ABD’de alınan kararlar iktisatta enflasyonun düşmesini önceliyor lakin bu büyüme ve istihdama aykırı tesir ediyor.

Jackson Hole konferansında konuşan ABD Merkez Bankası (Fed) Lideri Jerome Powell, enflasyon denetim altına alınana kadar ABD iktisadının “bir müddet daha” sıkı para siyasetine muhtaçlık duyduğunu belirtti.

Powell, bir müddet daha sürecek olan sıkı para politikasının büyümede yavaşlama, daha zayıf iş gücü piyasası ve hanelerle işletmeler için sorun yaşanacağı manası taşıdığını aktardı.

Bir sonraki faiz artışı oranı muhakkak değil

Piyasanın faiz artışı beklentisi 50 ile 75 baz puan ortasında değişmekle birlikte, Powell, Fed’in 20-21 Eylül’deki para siyaseti toplantısında faizi ne kadar artırabileceği konusunda bir ipucu vermedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 5 2022 Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir