Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Fransız siyasetçi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Macron’un performansını kıyasladı


Fransız siyasetçi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Macron’un performansını kıyasladı

Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, diplomaside ağır bir çalışma performansı sergiliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son bir ayda gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Suriye, Rusya-Ukrayna Savaşı, bölgesel sıkıntılar ve ikili münasebetlerde, global ve bölgesel sıkıntıların çözülmesinde kıymetli bir rol üstlendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son bir aylık süreçte, İran’da Üçlü Tepe Toplantısı, Tahıl Koridoru Mutabakatı, Soçi temasları ve Lviv’de Üçlü Tepe’ye katılarak bölgesel ve birçok sıkıntının tahliline katkıda bulundu.

Erdoğan ve Macron’un performansını kıyasladı

Tüm bu diplomasi trafiği devam ederken, Fransız siyasetçi François Asselineau, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un Ağustos ayı performansını kıyasladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Macron’un bir aylık performansını kıyaslayan Fransız siyasetçi, Macron’un bir aylık süreçte etkisiz performansına atıfta bulundu.

Macron’un tatil fotoğraflarını paylaştı

François Asselineau, bir tarafa Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın temaslarını koyarken, öbür tarafada, Macron’un tatil fotoğraflarını paylaşarak, medyaya nazaran Erdoğan tecrit edilmiş Macron ise işkolik dedi.

“Yalancı ve beceriksiz”

Sosyal medya paylaşımının devamında Asselineau,Macron şu anda dünyanın dört bir yanındaki devlet liderleri tarafından kabul edilmek ve davet edilmek konusunda en büyük zorluğu yaşıyor, o kadar kozmik olarak yalancı ve maharetsiz bir başkan. tabirlerini kullandı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir