Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Gaziemirli öğrencilere kırtasiye dayanağı


Gaziemirli öğrencilere kırtasiye dayanağı

Gaziemir Belediyesi, Toplumsal Market’ten yararlanan ailelerin birinci sınıfa başlayan çocuklarına kırtasiye materyali armağan ediyor.

Kültür, sanat ve spor kurslarıyla çocukların ferdî gelişimlerine katkı sağlayan Gaziemir Belediyesi, eğitim alanındaki çalışmalarıyla öğrencilere dayanak oluyor. Gaziemir Belediyesi Takviye Eğitim Merkezi’nde verilen eğitimle öğrencileri lise ve üniversite giriş imtihanlarına hazırlayan belediye, ekonomik zorluk yaşayanlarla hayırseverleri bir ortaya getirdiği Toplumsal Market’ten yararlanan ailelerin çocuklarına kırtasiye materyali dağıtıyor. Gaziemir’in düzgünlük kapısı Toplumsal Market’ten yararlanan ve çocuğu ilkokula başlayan aileler belediye vazifelileri tarafından Toplumsal Market’e davet ediliyor. Yürütülen proje kapsamında, okula “merhaba” diyen öğrencilere içerisinde kalem, defter, boya çeşitleri üzere 12 kalem kırtasiye materyalinin yer aldığı okul çantası ikram ediliyor. Çocuğunun öğrenci evrakıyla Toplumsal Markete gelen aileler, kırtasiye setini alabiliyor.

Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak maksadıyla toplumsal demokrat belediyecilik anlayışını yansıtan projelere yük vermeye devam edeceklerini söyleyen Gaziemir Belediye Lideri Halil Arda, “Okula merhaba diyen çocukların heyecanına ortak, ailelerin de ekonomilerine takviye oluyoruz. Toplumsal Marketimizden yararlanan ailelerin, birinci sınıfa başlayacak çocukları için içerisinde 12 farklı kırtasiye materyalinin yer aldığı çantaları hazırladık. Miniklerimizin yüzünü güldürebilirsek ne memnun bize” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir