Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Gebe bayanın bulunduğu araca saldıran baklavacı kardeşlere 4 yıl 2’şer ay mahpus


Gebe bayanın bulunduğu araca saldıran baklavacı kardeşlere 4 yıl 2’şer ay mahpus

Anadolu 59. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya taraf avukatları katıldı. Mahkeme sanıklar Hasan ve Hüseyin Sel hakkında ‘Hürriyeti Tahdit’ cürmünden başka farklı 4 yıl 2 ay mahpus cezası verdi. Sanık Hüseyin Sel hakkında, ‘Ulaşım araçlarının kaçırılması yahut alıkonulması’ hatasından 10 ay mahpus cezası vererek, erteledi.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, Hasan Sel’in, Pendik’te 6 Temmuz 2019 tarihinde yol verme tartışması yaşadığı 7 aylık gebe Ayfer Bahçıvan ve Yunus Emre Bahçıvan’ın içinde bulunduğu aracın aynasını kırdığı, kaputuna çıktığı belirtiliyordu. Sanık Hüseyin Sel’in de aracını müştekilerin arabasının önüne kırarak durdurmaya zorladığı belirtilen iddianamede, her iki kardeşin de ‘Kişiyi hürriyetinden mahrum kılma’, ‘Mala ziyan verme’ ve ‘Kamu ulaşım araçlarını kaçırma yahut alıkoyma’ hatalarından 5 yıl 4 aydan 20 yıla kadar mahpus cezasıyla cezalandırılmaları talep edildi.

Anadolu 59. Asliye Ceza Mahkemesi’nde 2020 yılında verilen kararda her iki sanık da ‘Kişiyi hürriyetinden mahrum kılma’ hatasından 4’er yıl 2’şer ay mahpus cezasına çarptırılmıştı. Mahkeme, ‘Ulaşım araçlarının kaçırılması ve alıkonulması’ cürmünden da sanıkları 10’ar ay mahpus cezasına çarptırmıştı.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir