Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Geleceğin başkanları Panasonic Electric Works Türkiye’den “Liderlik Gelişim Programı”


Geleceğin başkanları Panasonic Electric Works Türkiye’den “Liderlik Gelişim Programı”

İnsan kaynakları ve iç irtibat uygulamaları konusunda fark yaratan uygulamalara imza atan Panasonic Electric Works Türkiye, şirkette liderlik konumunda bulunan tüm çalışanların katılacağı “Liderlik Gelişim Programı”nı düzenlediği lansman aktifliği ile tanıttı. Aktiflikte konuşan Şirket Lideri Kazuhiro Takeuji, Panasonic’in temel iş ideolojisi ve prensipleri ile hareket eden örnek yöneticiler yetiştirmek ismine çok kıymetli bir adım attıklarını söyledi.

Panasonic Electric Works Türkiye, şirkette başkan konumda yer alan çalışanları için “Liderlik Gelişim Programı”nı hayata geçirdi. Program için düzenlenen lansman etkinliğinde Şirket Lideri Kazuhiro Takeuji’nin yanı sıra İdare Heyeti Üyesi & Lider Yardımcıları Azim Tuncinar ve Orhan Ünal ile İK ve Kurumsal Gelişim Genel Müdürü Kenan Soral’ın da ortalarında bulunduğu yaklaşık 150 şirket önderi yer aldı.

‘Üründen Evvel İnsan’ ideolojisi ve ‘Kolektif Akıl’ yaklaşımı

Programın açılışını gerçekleştiren Şirket Lideri Kazuhiro Takeuji, “Liderliğin, sizler için gerek tertibi canlandırma gerekse takımınızın motivasyonunu yükseltme üzere bahislerde olmazsa olmaz bir vasıf olduğuna inanıyorum. Şirketimizde liderlik yapan bizlerin en kıymetli misyonu, Panasonic’in temel iş ideolojisini ve prensiplerini hayata geçirmek noktasında örnek yöneticiler olmak. Bu doğrultuda prensip edindiğimiz ‘Üründen Evvel İnsan’ ideolojisi ve ‘Kolektif Akıl’ yaklaşımı ile şirketimizi çok daha yeterli bir noktaya taşımayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

Şirketin İK ve Kurumsal Bağlantı Davranış Modeli ile Manifestosunu paylaşan Panasonic Electric Works Türkiye İK ve Kurumsal Bağlantı Genel Müdürü Kenan Soral ise, “İçinde bulunduğumuz çağın bir yansıması olarak yaşadığımız büyük dönüşüm, ferdî bilgeliklerini inşa ederek değişimin öncüsü olan önderlerin değerini hiç olmadığı kadar artırdı. Panasonic ailesinde liderlik yapan bizlerin de çalışanların optimistlik hislerini ve coşkularını artıran, herkesin bir kesimi olmaktan memnuniyet duyacağı gururlu seyahatimize rehberlik etmesi beklenmekte. Bu eğitim programının şirketimize ve başkanlarımıza değerli katkılar sunacağına ve paha katacağına inanıyorum” dedi.

Programın ikinci kısmında konuşan Prof. Dr. Erdoğan Koç ve Öğretim Üyesi Dr. Umut Eroğlu, Liderlik Gelişi Programı hakkında kapsamlı bilgilendirmeleri yaptı. Akabinde sahne alan “Kendi Tarzını Yarat” kitabıyla tanınan Rüzgar Mira Okan da “Kişisel Marka ve İmaj Yönetimi” hususları hakkında değerli açıklamalarda bulundu. Aktiflik, Dr. Erdal Küçükyalçın tarafından gerçekleştirilen “Beş Çember ve Özgünlüğe Giden Yol Konuşması” temalı sunum ile son buldu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 5 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir