Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 4 bin 147 işçi alacak


Gençlik ve Spor Bakanlığı 4 bin 147 işçi alacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı, taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 4 bin 147 kontratlı işçi alacak.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu yaptığı açıklamada, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere, 300 Ofis Çalışanı, 866 Müdafaa ve Güvenlik Vazifelisi ile 2 bin 981 Takviye Çalışanı (temizlik) alınacağını duyurdu.

“Her geçen gün Bakanlık ailemizi genişletiyoruz”

Yapıların, içindeki insan kaynağıyla hakikat orantılı olarak başarılı olacağının altını çizen Bakan Kasapoğlu, bir yandan bu ülkenin gençlerine, vatandaşlarına hizmet sunarken, bir yandan da bu ülkenin yetişmiş iş gücünü rasyonel bir halde istihdam etmenin uğraşı içerisinde olduklarını söyledi. Bakanlığının vazife ve yetki alanına giren her bahiste titizlikle yürüttükleri bir işçi siyasetlerinin bulunduğunun altını çizen Bakan Kasapoğlu, “Sporda ve gençlik alanında ortaya koyduğumuz siyasetler, yurdun dört bir yanında yükselen tesisler, hizmetlerin standardının korunması noktasında işçi alım muhtaçlığını da doğuruyor. Biz de bu süreçleri süratli ve objektif bir biçimde yürüterek, her geçen gün Bakanlık ailemizi genişletiyoruz. Genişletmeye de devam edeceğiz” dedi.

Bakan Kasapoğlu, yazılı yahut kelamlı imtihan yapılmaksızın 2020 yılı KPSS puanı temel alınarak gerçekleştirilecek 4 bin 147 işçi alımının şimdiden iyi uğurlu olmasını diledi.

Başvurular, 10 – 15 Eylül 2022 tarihlerinde

Alınacak 300 ofis çalışanı için üniversitelerin en az lisans seviyesinde eğitim veren İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Kamu İdaresi, Ekonometri, Memleketler arası Münasebetler, İnsan Kaynakları İdaresi ve Çalışma İktisadı ve Sanayi Bağlantıları Kısımları ile bu kısımlara denkliği Yükseköğretim Heyeti tarafından kabul edilmiş kısımlarından mezun olmak kaidesi aranacak. Ofis işçisi alımı 2020 yılı KPSS B kümesi KPSS P3 puanı temel alınarak gerçekleştirilecek.

KPSS P93 puanı temel alınarak istihdam edilecek 866 Muhafaza ve Güvenlik Vazifelisi için ise üniversitelerin ön lisans seviyesinde eğitim veren kısımları ile bu kısımlara denkliği Yükseköğretim Heyeti tarafından kabul edilmiş kısımlarından mezun olmak ve 10 Haziran 2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10’uncu unsurunda belirtilen kuralları taşıma kaidesi aranacak.

KPSS P94 puanı temel alınarak alınacak 2 bin 981 Takviye Çalışanı (Temizlik) için ise ortaöğretim (lise ve dengi) kurumlarından mezun olmak kuralı aranacak.

Adaylar müracaatlarını, 10 – 15 Eylül 2022 tarihlerinde e-Devlet üzerinde Gençlik ve Spor Bakanlığı-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Meslek Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresi üzerinden elektronik ortamda yapabilecekler.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir