Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece


Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece

Sıradan, bilindik, alışılagelmiş herkesin konuştuğu tüm programları unutun. 360 ekranlarında alışılagelmişin dışında yepisyeni bir program başlıyor!

Gökay Kalaycıoğlu söylenmeyenleri söylemeye, konuşulmayanları konuşmaya ve merak edilenlere yanıt bulmaya geliyor.İtiraflar, inişler, çıkışlar ve perde ardında kalan her şey “360 Derece” de konuşuluyor.

“360 Derece” 10 Eylül Cumartesi günü konukları Müzikçi Niran Ünsal ve Müzikçi Ozan Orhon ile 360 ekranlarında sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. 11 Eylül Pazar günü yayınlanacak olan ikinci kısmında ise Radyo Programcısı Yavuz Seçkin, Ulusal Atlet Nagihan Karadere ve Ulusal Atlet Sema Aydemir çok özel açıklamalar, birbirinden renkli anlar ile sizlerle buluşuyor.

“Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece” 10 Eylül Cumartesi’den itibaren her hafta Cumartesi ve Pazar günleri saat 12.00’de birbirinden ünlü, renkli ve eğlenceli konukları ile 360’ta.

Gökay Kalaycıoğlu Kimdir?

Gökay Kalaycıoğlu 26 Haziran 1983 yılında İstanbul’da doğdu. Gökay Kalaycıoğlu, Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Ekonometri Kısmı mezunudur. Güzel derecede İngilizce, orta derecede Almanca bilmektedir. Gökay Kalaycıoğlu, profesyonel mesleğine Kanal D Haber Merkezi’nde başladı, akabinde TGRT Haber habercilik deneyimi edindi.

Gökay Kalaycıoğlu 24 TV’de geçirdiği 5 sene içerisinde Gece Nesli, Gün Ortası ve Hafta Sonu Ana Haber bülteni üzere kritik nesiller ve özel yayınlarda yer almıştır. Başarılı ekran yüzü 24 TV’de son olarak “24 Sabah” jenerasyonu moderatörlüğü ve “24 Hafta Sonu” programı sunuculuğuna imza atmıştır.

24 TV’de vazifesine devam ettiği sırada eş vakitli olarak Star Gazetesi Hafta Sonu Eki’nde iş, sanat ve medya dünyasından ünlü isimlerle kaleme aldığı röportajları ile “Gökay Kalaycıoğlu İle Haber Bahane” röportaj serisini sürdürmüştür. Gökay Kalaycıoğlu, 16 Ocak 2017 itibariyle tıpkı kanalda 360 TV’ye Ana Haber Spikeri olarak mesleğine devam etmiştir.

2018 yılı Ocak ayına kadar 360 Tv Ana Haber Spikerliği misyonunu devam ettiren Gökay Kalaycıoğlu, Can & Arsen Gürzap’ın kuruculuğunda Dialog Anlatım İrtibat Merkezi’nde Sunuculuk–Spikerlik Teknikleri, Televizyon Haberciliği ve Röportaj Teknikleri ve Kültür Üniversitesi’nde Radyo–Televizyon Meslek Yüksekokulu’nda Radyo–Televizyon Haberciliği ve Diksiyon–Sunum derslerini vermektedir.

Eylül 2022 itibariyle 360 ekranlarında yayınlanan “360 Derece” programının sunuculuğunu üstlenmektedir.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 5 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir