Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Güney Afrika’da market arabasından alınan bebek son anda fark edildi


Güney Afrika’da market arabasından alınan bebek son anda fark edildi

Markette alışveriş yapan anne, sessiz sedasız alınan bebeğiyle uzaklaşan şahsı durdurmayı başardı.

Güney Afrika’nın Alberton kentinde yaşanan olayda, bir marketten alışveriş yapan Daniella Wolff, bebeğini market otomobiline koydu.

Arabadan bebeği alınan anne neye uğradığını şaşırdı

Wolff reyondaki eserleri incelerken, o sırada bir market vazifelisi, otomobildeki bebeği sessizce alarak uzaklaşmaya çalıştı.

Arkasına dönüp bakarak, bebeğiyle birlikte oradan uzaklaşmak üzere olan görevliyi son anda fark eden Wolff, duruma müdahalede bulunarak bebeğini geri aldı.

“Adamın kollarında buldum”

Olay anını anlatan iki çocuk annesi, “Bir anda görüntüde bir yabancının kızımı çektiği görülüyor. Başımı kaldırıyorum ve o gitmiş. Çabucak aramaya başladım ve bu adamın kollarında buldum.” dedi.

Kızını adamın elinden aldığını söyleyen Wolff, kelam konusu şahsa, “Kızımla ne yaptığını sorabilir miyim? Neden onu aldın?” diye sorduğunu belirtirken, bunun karşısında adamın güldüğünü anlattı.

O anları anlattı: Donup kaldım

Anne Wolff, “Bana alışveriş arabasının yanından geçtiğini ve kızımın kollarını kaldırdığını, bu yüzden onu aldığını söyledi. Donup kaldım ve başım karıştı. Neden gülüyorsun? Bunun komik olmadığını söyledim.” tabirlerini kullandı.

“Kızımın onunla gitmek istediğini söyledi”

Herhangi bir çocuğa dokunulamayacağını söyleyen telaşlı anne, şunları lisana getirdi:

“Adam, yeniden kızımın ne yaptığını göstermek için bana yaklaştı. Kızımın onunla gitmek istediğini söyleyince çok kızdım, şoke oldum.”

Durum, Güney Afrika polisine bildirildi. Markete gelen takım, imgeyi inceledikten sonra çalışanı tutukladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 , , , Dünya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir