Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Hatice Sultan ve Fehime Sultan yalıları hazineye devredildi


Hatice Sultan ve Fehime Sultan yalıları hazineye devredildi

Beşiktaş ve Ortaköy’de bulunan Hatice Sultan ile Fehime Sultan Yalıların İstanbul Büyükşehir Belediyesi mülkiyetinden alınarak hazineye devredildi. İstanbul Valiliğinde gerçekleştirilen ‘Devir Tasfiye ve Paylaştırma Komisyonu’ Toplantısındaki karar sonucu İBB Genel Sekreteri Can Akın Çağlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi CHP Meclis Üyesi Dava Latifeler ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi CHP Küme Lider Vekili Doğun Subaşı’nın da olduğu heyet komite kararının 8/1 oylama ile hazineye devredildiğini belirtti.

İBB Genel Sekreteri Can Akın Çağlar, “Burası otel yapılmak ismine yapılan mukavelede yalnızca İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin kontrolünde kimi vakitte Sayıştay’ın raporlarına girecek kadar Kültür ve Turizm Bakanlığının muhafaza şuraları tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesinin uyarılmasına kadar mahkemenin tespitlerine kadar buradaki eksiklikler tarafımıza bildirilmiş. Biz de İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak buradaki eksiklikleri ilgililere tabir etmek üzere kontratımızın yerine getirilmemesi üzerine mukavelenin iptali, mülkün tarafımıza devredilmesi ile ilgili bir süreç başlattık” dedi.

“Bugünkü kararla kamu hazinesine tescili amaçlanmıştır”

Can Akın Çağlar, “Bugün yapılan toplantıda 2014 yılında kurulan yalnızca 6 aylık bu heyet yine canlandırılarak 1950 yılında burası kamu hazinesi, kamu maliyesine denilerek İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne 2014 yılında verilen bu mülk, bugünkü kararla kamu hazinesine tescili amaçlanmıştır” halinde konuştu.

İBB Heyeti, yalıların hukuksuz bir formda hazineye devredildiğini belirterek, yargı uğraşına devam edeceklerini belirtti.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir