Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

HDP’li Semra Güzel’in kaçış planı bu türlü deşifre edildi


HDP’li Semra Güzel’in kaçış planı bu türlü deşifre edildi

Güvenlik güçlerinden edinilen bilgiye nazaran HDP’li Semra Hoş ile yurt dışına kaçmak üzere birebir araçta bulunan ve daha evvel de Yunanistan’a kaçmak için teşebbüste bulunan F.D.’nin fuhuş zaafı, yasa dışı kaçış planının çökmesine neden oldu.

PKK/KCK ve FETÖ/PDY üyelerini yurt dışına kaçırmaya aracılık eden kişi ve şebekelere yönelik yürütülen istihbari çalışmalar kapsamında MİT tarafından bir müddettir takip altında tutulan insan kaçakçısı C.T. ile irtibata geçen F.D.’nin farklı kaçakçılarla da ilişki kurduğu ortaya çıktı.

HDP’li Semra Hoş tutuklandı

Örgütsel kontakları çerçevesinde teknik ve fiziki takibe alınan F.D.’nin ayrıyeten fuhuş şebekesi içinde yer alan çok sayıda şahısla de irtibatı bulunduğu, yasa dışı kaçış teşebbüsünden evvel İstanbul’daki bir otelde para karşılığı birlikte olduğu yabancı asıllı bayana “yurt dışına gideceğini” belirttiği, öğrenildi.

F.D.’nin hareketliliğinin tespit edilmesi üzerine MİT ve Emniyet üniteleri tarafından operasyon için düğmeye basıldı ve Semra Hoş ile F.D. İstanbul çıkışında kıskıvrak yakalandı.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 6 2022 Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir