Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Huawei CEO’su: Hayatta kalmaya çalışacağız


Huawei CEO’su: Hayatta kalmaya çalışacağız

Donald Trump idaresinin koyduğu ambargolar yüzünden hayli sıkıntı durumda kalan ve Google lisansı iptal edilen Huawei, kan kaybetmeye devam ediyor.

Akıllı telefon satışlarında birinci beşin dışında kalan ve kendi vatanı Çin’de liderliğini kaybeden Huawei, Joe Biden devrinde de yaptırımlarla karşı karşıya kalmıştı.

Son yıllarda ise global iktisattaki zayıflama ve yüksek enflasyon, Huawei’yi daha da zora soktu. Çin’den gelen bilgilere nazaran, şirketin durumu pek de iç açıcı değil.

Huawei hayatta kalmaya çalışacak

Huawei CEO’su Ren Zhengfei’nin gönderdiği bildiride, Huawei’yi önümüzdeki 3 yıl için sıkıntı bir devir beklediği ve şirketin daha çok ‘hayatta kalmaya’ odaklanacağı bilgileri yer alıyor.

Net kâr yarı yarıya düştü

Huawei, şiddetli iktisadın müşterilerden gelen talebi azaltması ve ABD teknoloji kısıtlamalarının getirdiği kahırların artması nedeniyle birinci yarı net kârının yarı yarıya düştüğünü açıklamıştı.

Şirketin geliri, yılın birinci 6 ayında yıllık yüzde 5,9 düşüşle 301,6 milyar yuan’a (44,73 milyar dolar) düşerken, şirketin kâr marjı, 31.39 milyar yuandan 15.08 milyar yuana geriledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 Teknoloji

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir