Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

HyperX Oyun Dünyasındaki 20. Yılını Kutluyor


HyperX Oyun Dünyasındaki 20. Yılını Kutluyor

Pad, Call of Duty ve hatta Instagram’dan evvel HyperX’imiz vardı!

HyperX, ödüllü etraf üniteleri serisinde indirimler sunarak kutlama yapacak

HyperX, dönüm noktasını toplumsal platformlarında ikramlar ve daha fazlasını sunarak kutlayacak

iPad, Call of Duty ve hatta Instagram’dan evvel HyperX vardı! HP Inc. şirketinin oyun etraf üniteleri takımı, oyun ve e-spor alanında marka başkanı olan HyperX, önümüzdeki üç ayı 20’inci Yaş Doğum Gününü kutlayarak geçirecek!

Aralarında dünyanın 300 saat1 pil ömrüne sahip birinci PC oyun kulaklığı Cloud Alpha Wireless’ın da bulunduğu ödüllü oyun donanımlarına sahip olan HyperX, Ağustos, Eylül ve Ekim ayları boyunca çevrimiçi ve çevrimdışı etkinliklere mesken sahipliği yapmayı planlıyor. Etkinlikler ortasında toplumsal medya devralmaları, global doğum günü partileri, ülkelere ve perakendecilere nazaran değişen promosyon aktiflikleri ile eser yelpazesinde büyük indirimler sunmak bulunuyor.

HyperX’in global pazarlama lideri Daniel Kelley, HyperX’in 20’inci yaş günü hitaben yaptığı açıklamada şunları söyledi: “20’inci yaşına girmek HyperX tarihinde büyük bir dönüm noktası. Oyun sanayisi geliştiği üzere HyperX de gelişti ve uzun bir yol kat etti. Başlangıçta HyperX yalnızca ultra süratli oyun belleği sunuyordu. Lakin bugün PC, Konsol yahut Taşınabilir olsun her tıp oyuncu için ödüllü oyun kulaklıkları, klavyeler, içerik üreticiler için mikrofonlar, fareler ve aksesuarlar tasarlıyor ve üretiyoruz.

Son yirmi yılda yarattığımız markamızla gurur duyuyoruz. Dünya çapında oyuncuların değişen gereksinimlerini dinledik ve daima olarak daha güzelini sunabilmek için piyasaya sürdüğümüz her eserden dersler çıkardık. Müzik ve sinemalar de dahil olmak üzere oyun ve öbür sanayiler ortasındaki çizgileri harmanlayarak, iştirak kurarak hudutları zorluyor ve oyuncuların gereksinimlerine meydan okuyoruz. Oyun artık yalnızca niş bir kitleye değil, herkese hitap ediyor. HyperX’i bugünlere getiren yalnızca hayranları, iş ortakları ve bölümü değil, birebir vakitte geçmişteki ve şimdiki çalışanları ortasında daima olarak yeni standartlar belirlemek için teşvik ettiği ve beslediği yeteneklerdir.”

HyperX, bu yılki Gamescom’da HyperX Armada 25 ve HyperX Armada 27 Oyuncu Monitörlerini tanıtarak doğum günü kutlamasına başladı. Yeni HyperX Armada oyuncu monitörleri serisi, daha sürükleyici oyun tecrübesi için daha yüksek çözünürlük sunuyor.

HyperX’in sunacağı indirimli eserlerden yararlanmak için hyperx20 adresini ziyaret edin ve tüm heyecan verici topluluk aktiflikleri için toplumsal medya kanallarını takip edin.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 Teknoloji

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir