Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

İlham Aliyev ve Nikol Paşinyan, Brüksel’de görüşecek


İlham Aliyev ve Nikol Paşinyan, Brüksel’de görüşecek

Bakü ile Erivan ortasındaki görüşmeler, başkanlar seviyesinde devam ediyor.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Avrupa Birliği (AB) Kurulu Lideri Charles Michel ile üçlü toplantıda bir ortaya gelecek.

Brüksel’de üçlü toplantı

Üçlü görüşme, 31 Ağustos’ta Belçika’nın başşehri Brüksel’de gerçekleştirilecek.

Aliyev ve Paşinyan, daha evvel de Michel’in arabuluculuğunda 14 Aralık 2020 ile 30 Mart ve 22 Mayıs 2022’de Brüksel’de toplantı yapmıştı.

Sınır belirleme komiteleri görüşecek

AA’nın haberine nazaran, Aliyev ve Paşinyan’ın yapacağı görüşmenin bir gün öncesinde ise başbakan yardımcıları başkanlığındaki hudut belirleme kurulları da tekrar bir ortaya gelecek.

Ermenistan hükümetinden yapılan açıklamaya nazaran, Azerbaycan Başbakan Yardımcısı Şahin Mustafayev ile Ermenistan Başbakan Yardımcısı Mher Grigoryan başkanlığındaki komiteler 30 Ağustos’ta Moskova’da toplantı yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 28 2022 Dünya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir