Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

İngiltere’de 115 bin posta çalışanı grev yaptı


İngiltere’de 115 bin posta çalışanı grev yaptı

İngiltere hükümeti tarafından 2013’te özelleştirilen Royal Mail’de çalışma kurallarında ve maaşlarda düzenlemeler yapılmasını isteyen çalışanların 1 günlüğüne iş bırakma aksiyonu düzenlemesi düzensizliğe neden oldu.

115 bin posta çalışanı grev gerçekleştirdi

Ülke genelinde başlatılan aksiyona yaklaşık 115 bin Royal Mail çalışanı katılırken, Royal Mail olarak hizmet veren birçok postane kepenklerini indirdi.

Para transferi ve devlet kurumlarına gönderilmesi gereken resmi evraklar üzere süreçleri kabul etmeyen Royal Mail, vatandaşları cadde ve sokaklarda bulunan posta kutularına yönlendirdi.


Posta personelleri kararlı

Bugün hareketlerinin birincisini gerçekleştiren Royal Mail çalışanları, 31 Ağustos , 8 ve 9 Eylül tarihlerinde de grev yapacaklarını açıkladı.

İHA’nın haberine nazaran, İrtibat Personelleri Sendikası (CWU) Genel Sekreteri Dave Ward gerçekleştirdiği konuşmada, “Posta emekçileri hak ettikleri onurlu ve düzgün bir fiyat artışını sağlama konusunda kararlı. İşverenler, milyarlarca kar elde ederken, çalışanlarının besin bankalarını kullanmaya zorlandığı bir ülkede yaşamaya devam edemeyiz” dedi.

Mart ayında açıklanan datalarda, Royal Mail’in 73 milyon sterlin şirket karı elde ettiği belirtilmişti.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 6 2022 , , , Dünya

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir