Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

İstanbul’da, kaçak göçmenlere geçersiz evrak hazırlayan 4 kişi gözaltına alındı


İstanbul’da, kaçak göçmenlere geçersiz evrak hazırlayan 4 kişi gözaltına alındı

İstanbul’da, kaçak göçle uğraş kapsamında çalışmalar aralıksız sürüyor…

Göçmen Kaçakçılığıyla Uğraş ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü takımları, turizm danışmanlık şirketlerine yönelik yapılan kontrollerde, evraklarının düzmece olduğu anlaşılan bir şirkete yönelik operasyon düzenledi.

DHA’nın haberine nazaran; polis grupları, şirket çalışanlarını takibe aldı. Yaklaşık 3 ay süren çalışmalar sonunda, evrakların yabancı asıllı 4 kişi tarafından hazırlandığı belirlendi.

Şüphelilerin düzmece evrak hazırlamak için kullandıkları 2 mesken ve bir de iş yerine operasyon düzenledi. Operasyonda 4 kuşkulu gözaltına alındı.

Şüphelilerin kabahat oluşumunun başında Filistin asıllı mühendis Wahid Kadooura olduğu, daha evvel de evrakta sahtecilik cürmünden cezaevine girdiği anlaşıldı.

Ele geçirilenler

Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda, 26 pasaport, 28 pasaport yaprağı, 38 kimlik kartı, 10 farklı ülkeye ilişkin şoför evrakı, 22 kira kontratı, 13 ikamet tezkeresi müracaat formu, 2 tapu senedi, 2 süreksiz muhafaza dokümanı, 3 basım makinesi, 2 kart kesim makinesi, 1 lamisyon makinesi, 3 boyutlu lazer yazıcı, para denetim aygıtı, mor ışık aygıtı, cilt kaplama makinesi, 5 vize mührü, çok sayfa hologram ve selefon ele geçirildi.

Evraklar, terör bağlantılılara da verildi

Şüphelilerin hazırladıkları evrakların, ülkeye müsaadesiz giriş yapan yabancı uyrukluların hudut dışı edilmemek ya da birtakım terör temaslı bireylerin yurt dışına çıkmak için kullandıkları ortaya çıktı.

Mahkemeye sevk edilen Wahid Kadooura tutuklanırken, 3 şüphelinin hudut dışı edilmesi için çalışmalar başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 19 2022 , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir