Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

İznik Harika Enduro’ya Konut Sahipliği Yaptı


İznik Harika Enduro’ya Konut Sahipliği Yaptı

Türkiye Muhteşem Enduro Şampiyonası’nın beşinci ayağı Bursa ilinin İznik ilçesinde yapıldı.

İznik Belediyesi’nin mesken sahipliğinde Elbeyli Er Meydanı Muhteşem Enduro Yarış Parkuru’nda gerçekleştirilen dönemin beşinci randevusuna Türkiye’nin farklı vilayetlerinden birçok sportmen katıldı. Asperox’un paklık sponsoru olduğu ve süratli yarışçıların çaba ettiği Harika Enduro GP’de Bayram Uysal birinci olurken, ikinciliği Rafet Karakuş ve üçüncülüğü de Aykut Kızıltan elde etti.

SINIFLARINDA DERECEYE GİREN SPORCULAR

PRESTİJ SINIFI

1.Bayram Uysal, 2. Rafet Karakuş, 3.Soner Metin

GENÇLER SINIFI

1.Mehmet Emin Musaoğlu, 2. Mert Koç, 3. Emirhan Kurt

USTA SINIFI

1.Ömer Bulduk, 2. Furkan Asan, 3.Doğacan Kılınç

VETERAN SINIFI

1.Hüseyin Neziroğlu, 2.Erdem Gülüş, 3.Mehmet Okuyan

HOBİ SINIFI

1.Aykut Kızıltan, 2.Arif Şişman, 3. Emre Cem Doğu

MAGAZİN STARTINI BELEDİYE LİDERLERİ AKTAŞ VE USTA VERDİ

Şampiyonanın İznik Ulusal İrade Meydanı’ndaki beşinci ayağının magazin startı, Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş ve İznik Belediye Lideri Kağan Mehmet Usta tarafından verildi. Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş, yarışlara katılan atletlere muvaffakiyetler diledi. İznik ilçesine yakında yeni sürprizlerin açıklanacağının muştusunu veren Lider Alinur Aktaş, “Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İznik Belediyesi olarak ilçede değerli ataklar yapıyoruz. Doğal endoru yarışları da adrenalin sevenler için şahane bir tertip. Kent merkezindeki şovla sportmenler müsabakaya renk kattılar. Farklı kentlerden gelen sportmenlerin yer aldığı müsabakaya takviye vermekten son derece memnunuz. Emeği geçenleri kutluyorum. Atletlere muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

İznik Belediye Lideri Kağan Mehmet Usta da, 10 yıldır bu yarışlara konut sahipliği yaptıklarını belirterek, “Artık Türkiye’de bu mevzuda iddialıyız. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin takviyeleriyle yarışlar daha büyük çapta yapılmaya başlandı. İlerleyen periyotlarda farklı yarışlara da mesken sahipliği yapacağız” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Kasım 4 2022 Spor

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir