Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

İzzet Şadi Sayarel Huzurevi kız öğrencilere kapılarını açtı


İzzet Şadi Sayarel Huzurevi kız öğrencilere kapılarını açtı

Nilüfer Belediye Meclisi’nde alınan kararla Çamlıca Mahallesi’ndeki İzzet Şadi Sayarel Huzurevi’nin bir kısmı, üniversitede tahsil gören kız öğrencilerin konaklamasına açıldı. Toplantıda ayrıyeten DÜZGÜN Parti Meclis Üyesi Mehmet Temirtaş’ın, Lider Yardımcısı olarak atandığı açıklandı.

Nilüfer Belediye Meclisi, Eylül ayı birinci toplantısı gerçekleşti. Birçok gündem hususunun karara bağlandığı toplantı öncesi Lider Turgay Fazilet, kardeş kent olan Ukrayna Mykolaiv’in 233. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir bildiri yayınladı. Yaşanan savaşın sona ermesi ve bölgede barışın hakim olması dileğinde bulunan Fazilet, Ukrayna halkının yanlarında olduklarını bir kere daha yineledi.

Kurul kararları ve dairelerin meclise havaleli tekliflerinin ele alındığı toplantıda Nilüfer Belediyesi İzzet Şadi Sayarel Huzurevi’nin, barınma sorunu yaşayan üniversite öğrencilerine açılması ele alındı. Oy birliğiyle kabul edilen unsurla tesis 2022-2023 eğitim öğretim yılı boyunca öğrencilere kapılarını açtı. Bir kısmı yaşlılara ayrılan huzurevinin 100 odası, üniversiteli kız öğrencilerin hizmetine sunuldu. Tesiste kalacak öğrenciler, Nilüfer Belediyesi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile birebir kurallarda burada barınabilecekler. Bahisle ilgili açıklama yapan Nilüfer Belediye Lideri Turgay Fazilet, “Kurum olarak yıllardır üniversite öğrencilerimizin yanında olduk. Onların barınma gereksinimlerine tahlil bulmak ismine daha evvel kimi tesislerimizi süreksiz olarak hizmetlerine sunduk. Nilüfer Belediyesi İzzet Şadi Sayarel Huzurevi de geçtiğimiz yıl öğrencilerimize kapılarını açarak süreksiz de olsa barınmalarına imkan sağlamıştı. Aldığımız kararla uygun bir fiyat karşılığı kız öğrencilerimizi burada ağırlayacağız. Tesisin bir kısmında yaşlı bakımı devam ediyor” dedi.

Meclis toplantısında ayrıyeten YETERLİ Parti Meclis Üyesi Mehmet Temirtaş’ın, Lider Yardımcısı olarak atandığı açıklanarak, özlük haklarıyla ilgili düzenlemeler karara bağlandı. Lider Fazilet, oylama sonrası yaptığı açıklamada Nilüfer’in 500 bini aşan nüfusu sonucu yeni bir görevlendirme gereksiniminin ortaya çıktığını ve yapılan atmanın meclise sunulduğunu lisana getirerek, Temirtaş’a vazifesinde muvaffakiyetler diledi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir