Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kabine’nin gündeminde silinecek borçlar ve ucuz konut var


Kabine’nin gündeminde silinecek borçlar ve ucuz konut var

Kabine, iki haftalık ortanın akabinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün toplanıyor. Külliye’de yapılacak toplantının öncelikli gündemi tekrar iktisat olacak. Bu kapsamda, besin enflasyonuyla çabada atılacak yeni adımlar görüşülecek. Ayrıyeten, şu anda 1.400 noktada bulunan Tarım Kredi Kooperatiflerine ilişkin marketlerin sayısının 3 bine çıkarılması için yapılan çalışmalar istişare edilecek ve yeni indirim kampanyaları masaya yatırılacak. Bunun yanı sıra Tarım Kredi eserlerinin, bir diğer market zincirinde daha halka ulaşması için yapılan görüşmelerde gelinen son durum da pahalandırılacak. Erdoğan’ın 13 Eylül’de ayrıntılarını açıklayacağı cumhuriyet tarihinin en büyük toplumsal konut projesi de masada olacak. Projenin ayrıntıları, büyük ölçüde bu toplantıda netleşecek.

Kabinede, doğalgaz ve elektriğe yapılan son artırımlar da görüşülecek. Halihazırda doğalgazda yüzde 80, elektrikte yüzde 50 oranında uygulanan sübvansiyonlar masaya yatırılarak, vatandaşın desteklenmesi için hangi adımların atılabileceği ele alınacak. Tahıl koridorunun işleyişi de yeniden masadaki başlıklardan bir başkası. Ukrayna’dan ithal edilmek istenen eserlere ilişkin sertifikalarda sahteciliğe pürüz olunması ve eserlerin mevzuat gereği Bitki Sıhhat Sertifikası yahut Sıhhat Sertifikasını beraberinde bulundurması kuralı getirilmişti. Toplantıda, gemilere ve taşıdığı eserlere yönelik olarak sıklaştırılan kontroller de konuşulacak.

Milyonlarca vatandaşın borcu silinecek

Dar gelirliye ekonomik dayanak sağlayacak atılımlar uzun müddettir hükümetin gündeminde. Yeni yasama yılının açılması ile de icralık, hacizlik olmuş kimi borçların silinmesine dair yasal bir düzenleme gerçekleşecek. Yapılacak çalışma kapsamında elektrik, doğal gaz, su üzere kontrattan kaynaklı borçların silinmesi planlanıyor. Önümüzdeki süreçte gelecek yasa teklifi ile birlikte 2 bin TL’ye kadar olan borçların silinmesi gündemde. Kabine toplantısında iktisat alanında dar gelirliye yönelik adımlar olacak.

Ucuz toplumsal konut projesi

13 Eylül’de Lider Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsen açıklayacağı ucuz toplumsal konut projesiyle ilgili de son durumun değerlendirileceği Kabine Toplantısında açıklama öncesi planlar masaya yatırılacak.

Terörle mücadele

Başkan Erdoğan liderliğindeki Kabine Toplantısının gündemlerinden biri de terörle çaba olacak.

Yunanistan’la son durum

Yunanistan’ın Ege ve Doğu Akdeniz’de tansiyonu tırmandıran adımları da Kabine’nin gündeminde. Toplantıda Türkiye’nin atacağı adımlar ele alınacak.

Kabine toplantısının akabinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın alınan kararlarla ilgili açıklama yapması bekleniyor.(Sabah Gazetesi)

ERDOĞAN’DAN BALKAN TURU

Dış siyasette ise öncelikli gündem, Erdoğan’ın yarın başlayacağı Balkan Tipi. Erdoğan 6-8 Eylül tarihleri ortasında Bosna-Hersek, Sırbistan ve Hırvatistan’ı ziyaret edecek. Üç gün sürecek programın ana çerçevesini, bu ülkeler ile Türkiye ortasındaki ekonomik ve siyasi bağlantılar oluşturacak. Erdoğan ve beraberindeki heyet; Saraybosna, Belgrad ve Zagreb’de ikili ve heyetler ortası görüşmeler gerçekleştirerek bağlantıların geliştirilmesine yönelik adımlar atacak.

C. FIRAT AYDOĞMUŞ

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 29 2022 , , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir