Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kadıköy Belediyesi’nden Okullara Tadilat


Kadıköy Belediyesi’nden Okullara Tadilat

Kadıköy Belediyesi yaz tatili boyunca öğrencilerin uygun koşullarda eğitim alabilmeleri için ilçedeki okulların boya, bakım ve tadilatını gerçekleştirdi.

Kadıköy Belediyesi 2022-2023 eğitim ve öğretim devri için ilçedeki okulların tadilat çalışmalarını bitirdi. Belediye, öğrencilerin daha yeterli kurallarda eğitim almasını sağlamak ve fiziki ortamlarını güzelleştirmek emeliyle okulların bakım tamiratını yaz boyunca büyük bir titizlikle gerçekleştirdi.

İlçe hudutları içerisindeki yenilenmeye muhtaçlığı olan okullar belirlenerek; anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, özel eğitim kurumları olmak üzere birçok okulda iç ve dış cephe tamiri, iç ve dış cephe boyası, bahçe duvarı tamiratı ve boyamaişlemleri yapıldı. Kimi okullara ise oyun alanları, ahşap kamelyalar, çim çit, tampon file, kauçuk yer ve bank boyamaları yapıldı. Gelen talepleri belli programlar dahilinde uzman takımlar tarafından gerçekleştiren Kadıköy Belediyesi, okulları yeni eğitim ve öğretim periyoduna hazırladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir