Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kapalı Pazar Yeri İnşaatı Sürat Kesmeden Devam Ediyor


Kapalı Pazar Yeri İnşaatı Sürat Kesmeden Devam Ediyor

Mudanya Belediyesi’nin Halitpaşa mahallesinde imaline başladığı, otopark ve ortak kullanım alanları ile birlikte planladığı Kapalı Pazar Yeri’nin inşaatı sürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Mudanya Belediye Lideri Hayri Türkyılmaz, “ortak akıl, birlikte yönetim” prensibi ile hayata geçirecekleri pazar yerinin önümüzdeki yıla yetişeceğini belirtti.

CHP Genel Lider Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın katıldığı merasimle temeli atılan pazar yerini kelam verdiği üzere Mudanya’ya kazandıracağının altını çizen Lider Türkyılmaz, “Her şeyi düşündük. Hem pazar esnafı hem de vatandaşlarımız çağdaş şartlarda alışverişlerini gerçekleştirecek. Pazar yerinin bodrum katında 18, taban katında 41 araçlık kapalı otopark, birinci katında ise 86 esnafın tezgah kurabileceği kısım bulunuyor. Su depoları, bebek bakım odası, ortak kullanım alanlarının da yer alacağı pazar yerinde sürdürülebilir bir sistem oluşturuluyor. Pazar yerinin çatısında yağmur suyu toplama sistemi kurulacak, toplanan yağmur suyu filtrasyondan geçirilerek lavabo rezervuarları, pazaryeri, otopark paklığı ve bahçe sulamasında kullanılacak” tabirlerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 29 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir