Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Karakayalı Zabıta Haftasını Kutladı


Karakayalı Zabıta Haftasını Kutladı

Kemalpaşa Belediye Lideri Rıdvan Karakayalı, 1-7 Eylül Zabıta Haftası nedeniyle Kemalpaşa Belediyesi’nde vazifelerine devam eden zabıta çalışanı ile bir ortaya geldi.

Zabıta teşkilatının 196. kuruluş yıldönümünü kutlayan Lider Karakayalı, zabıta teşkilatının ülkenin en esaslı kurumlarından biri olduğunu kaydetti. Karakayalı açıklamasında, ‘’Zabıta teşkilatı 196 yıl evvel kurulmuş ve ülkemizdeki en eski, en esaslı kurumlardan bir adedidir. Belediyemiz ile vatandaşlarımız ortasında köprü misyonu gören, mahalle mahalle, sokak sokak inançlı ve sağlıklı bir hayat alanı oluşturan zabıta çalışanımız belediyemizin yüz akı ve görünen yüzüdür. Tüm zabıta çalışanımıza özverili çalışmalarından ötürü teşekkür eder, vazifelerinde muvaffakiyetler dilerim.’’ dedi. Program sonunda Lider Rıdvan Karakayalı, Kemalpaşa Belediyesi’ndeki misyonundan emekli olan zabıta çalışanı Hüseyin Demirkent’e emeklerinden ötürü teşekkür ederek, plaket takdim etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir