Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Karamürsel’e süreksiz seyahat kart ofisi açılıyor


Karamürsel’e süreksiz seyahat kart ofisi açılıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Karamürsel’de vatandaşların seyahat kartları süreçleri için süreksiz seyahat kart ofisi açıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, seyahat kartları ünitesindeki artan taleplerin karşılanması için Karamürsel Belediye binasına süreksiz seyahat kart ofisi açıyor. Karamürsel’deki vatandaşlar için süreksiz ofis ay sonuna kadar hizmet verecek.

12 EYLÜL’DE HİZMETE BAŞLIYOR

Okulların açılmasıyla birlikte seyahat kartları ünitesindeki artan taleplerin karşılanması ve vatandaşlara kolaylık olması için Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından süreksiz seyahat kart ofisi açılıyor. Bu kapsamda Karamürsel Belediye binasına kurulacak süreksiz seyahat kart ofisi 12 Eylül Pazartesi günü hizmet veremeye başlayacak.

TÜM SÜREÇLER YAPILACAK

12 Eylül Pazartesi günü hizmet veremeye başlayacak olan süreksiz Kocaelikart Seyahat kart ofisi 30 Eylül Cuma gününe kadar mesai saatleri içerisinde vatandaşlara hizmet verecek. Vatandaşlar bu müddet içinde indirimli ve fiyatsız seyahat kartları basım ve vize süreçlerini İzmit’e gelmeden yapabilecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir