Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kartepe Ataşehir’e mesire alanı


Kartepe Ataşehir’e mesire alanı

Birçok noktada yeşil alanlar oluşturan Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların dinlenip gerilim attığı park, bahçe ve mesire alanlarına bir yenisini daha ekliyor

Kentin birçok noktasına park, bahçe ve yeşil alan inşa eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yeni bir mesire alanı için çalışma başlattı. Kartepe Arslanbey Ataşehir’de mesire alanında çalışmaları başladı. Daha evvel vatandaşlar tarafından piknik yapmak gayesiyle kullanılan yeşil alan mesire alanı haline getiriliyor. Toplam 16 bin metrekare alanda yapılacak ve bölgeye 10 bin metrekare nitelikli faal yeşil alan kazandıracak mesire alanı, çalışmaların akabinde vatandaşların hizmetine açılacak. Mesire alanı bölge sakinlerine toplumsal aktiviteler için yeni bir alternatif olacak.

AYDINLATMA SINIRLARI ÇEKİLDİ
Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı grupları bu doğrultuda mesire alanının yanı sıra bölgede tırpan ve paklık çalışması da yaptı. Otlar ve yabani bitkiler takımlarca kesilerek temizlendi, çöpler toplandı. Bununla birlikte yürüyüş yollarının sarı kumu atılarak yürüyüş parkurları belirlendi. Aydınlatma sınırları da çekildi.

FUTBOL ALANI VE OYUN GRUPLARI
Çalışmalar kapsamında Köseköy Ataşehir Mesire Alanına bin 500 metre uzunluğunda 3 metre genişliğinde yürüyüş yolu yapılacak ve gençler için 28×16 metre ebadında futbol alanı inşa edilecek. 220 metrekare çocuk oyun alanı, 75 m² tuvalet ve mescit binası, piknik masaları, çöp kovaları ve etraf aydınlatması yapılacak. Ataşehir Mesire Alanı içerisinde ayrıyeten çocuk oyun kümesi ve fitness kümesi da yer alacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir