Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kartepe Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı


Kartepe Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Kartepe Belediyesi Eylül Ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman başkanlığında yapıldı.

Kartepe Belediyesi Eylül ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediyesi meclis salonunda Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman başkanlığında yapıldı. Meclis toplantısında konuşan Lider Kocaman “6.Uluslararası Unutulmuş Kıymetler Festivali’ne herkesi bekliyoruz. Bir çok unutulmaya yüz tutmuş kıymetlerimizi yine hatırlamak için herkesi bu şenliğimize bekliyoruz” dedi.

MECLİS MADDELERİ

Meclis gündeminde yer alan Kırsal mahalle değişikliği ek mühlet talebi oy birliği ile kabul edilirken, araç kiralama hizmet alımı işi için gelecek yıllara yaygın hizmet yüklenmeleri unsuru oy çokluğu ile kabul edildi.

OY BİRLİĞİ KABUL EDİLDİ

Rahmiye Mahallesi’nde askeri yasal ve güvenlik bölgesi ile ilgili hazırlanan uygulama imar planı değişikliği İmar Komisyonu’na havale edilirken, Kartepe Belediyesi’ne ilişkin Mercedes marka 41 KB 290 plakalı çöp toplama aracının ve Caterpıllar marka 41-16-22-26 plakalı kazıcı yükleyici iş makinesinin kamu hizmetine tahsisi ve haczedilmemesi hususları oybirliği ile kabul edildi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir