Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kartepe Suzan Kardeş İle Coştu


Kartepe Suzan Kardeş İle Coştu

Kartepe Belediyesi 6.Uluslararası Unutulmuş Pahalar Şenliği büyük coşku içerisinde başladı. Şenliğin birinci gününde sahne alan Suzan Kardeş Kartepelileri coşturdu.

Kartepe Belediyesi 6.Uluslararası Unutulmuş Kıymetler Şenliği, Kartepe Kent Meydanı’nda başladı. Şenliğin birinci gününde Suzan Kardeş Kartepelileri coşturdu. Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman “Dünya süratle gelişmektedir. Teknolojiye ayak uydururken geçmişimizi unutmamalıyız” dedi.

KARTEPEMİZ ÇOK GÜZELDİR

Kartepe Belediyesi Çocuk Mehteran Takımı’nın gösterisi ile başlayan Unutulmuş Kıymetler Şenliği daha sonra Kartepe Belediyesi Halk Oyunları takımı ve Arnavutluk Tiran Kaltersia Halk Dansları Kümesi gösterisi ile devam etti. Hürmet duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Unutulmuş Kıymetler Festivali’nde konuşan Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepe her vakit bir öbür hoştur. Kartepemizin doğal hoşluklarının yanı sıra insanları da çok güzeldir” dedi.

2200 YILLIK BİR MEDENİYETİN PARÇALARIYIZ

“Burada yaşamanın büyük memnunluğunu ve heyecanını yaşıyoruz” diyen Lider Kocaman “Doğal güzelliklerimizin içerisine bir çok aktiflik katıyoruz. Gençlerimize spor faaliyetlerinin yanı sıra konserler ve seyahatler ile öğrenme ve toplumsallaşma imkanı sunuyoruz. Bu aktifliklerin en pahalısı Unutulmuş Bedeller Şenliğidir. Bizler 2200 yıllık bir medeniyetin kesimleriyiz. En büyük geçmişe, kültüre sahip, geleneğe sahip bir medeniyetin kesimleriyiz. Bu şenlik bizleri heyecanlandırmaktadır. Dünya süratle gelişmektedir. Teknolojiye ayak uydururken geçmişimizi unutmamalıyız. Emeği geçen ve katılan herkese teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

DEĞERLERİMİZİN UNUTULMADIĞINI GÖRÜYORUZ

Kartepe Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı ise “Hepimiz biliyoruz ki geleneğimiz kültürümüzdür. Geleneğimiz, örfümüz, benliğimizdir. Bizi biz yapan ne varsa geleneğimizdir. Bu kıymetlerimize ne kadar sahip çıkarsak o kadar kendimize sahip çıkmış oluruz. Gelenek tıpkı vakitte geçmiş ve geleceğin teminatıdır. Bugün bu niyetle burada olduğunuzu görüyoruz. Unutulmuş Pahalar Festivali’nde kıymetlerimizin unutulmadığını görüyoruz. Bu şenliğin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

STANDLARI GEZDİLER

Konuşmaların akabinde ilçe protokolü şenlik kurdelesini daima birlikte keserek keşkek kazanını açtılar. Şenlik kapsamında; 25 kişilik Kültür Bakanlığı Zanaatkarı, 20 kişilik ise Lokal Zanaatkar yapıtlarını ziyaret ettiler. Şenlik boyunca çocuklara özel aktifliklerin yanı sıra ikramlar yapılacak. Unutulmuş Pahalar Festivali’nin birinci günü sahne alan Suzan Kardeş Kartepelileri coşturdu.

ÇİÇEK – Kartepe Belediyesi Lider Yardımcısı Mehmet Filiz, sanatçı Suzan Kardeş’e çiçek ikram etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 Kültür sanat

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir