Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kastamonu’da hengame eden bayanlar birbirlerine meyve fırlattı


Kastamonu’da hengame eden bayanlar birbirlerine meyve fırlattı

Kastamonu’nun Araç ilçesinde bulunan semt pazarında ortalarında hasımlık olduğu öğrenilen iki küme bayan, alışveriş yapmak için geldikleri semt pazarında karşılaştı.

Kadınlar ortasında çıkan tartışma arbedeye dönüştü.

Kavgaya tutuşup meyve fırlattılar

İHA’nın haberine nazaran arbede sırasında bayanlar, tezgahlardan aldıkları onlarca zerzevat ve meyveyi birbirine fırlattı.

Mısır, lahana, patates ve domateslerin havada uçuştuğu hengame, zabıta ve esnafın ortaya girmesi ile sonlandı. Çıkan hengamede esnafın eserleri ziyan görürken olayda yaralanan olmadı.

O anlar kameralara yansıdı

Öte yandan, hengamenin 3 kız kardeşin semt pazarında, babaları ile yaşayan bayanla müsabakası sonrasında çıktığı öğrenildi.

Saniye saniye kameralara yansıyan hengamede bayanların birbirine zerzevat ve meyve fırlattığı anlar vatandaşlar tarafından görüntülendi.

Görüntülerde bayanların tezgahlardan aldıkları eserleri birbirine fırlattığı görülüyor. Arbede sırasında semt pazarında bulunan vatandaşlar ise panik yaşıyor.


“Pazarda ne varsa birbirilerine fırlatmışlar”

İlçe sakinlerinden Satılmış Sarıkaş, semt pazarında daima olarak arbedelerin yaşandığını belirterek, “Ben pazara alışveriş için geldim. Saat 11.00 sıralarında gittim. Ondan sonra hengame çıkmış. Pazarda ne varsa birbirilerine fırlatmışlar. Esnaf ortaya girip ayırmış. Esnaf da hiçbir kabahat yok. Daima o bayanlar ortalığı karıştırıyor. Bu bayanlar merkezde yaşarken daha çok bu usul olaylar oluyordu. Artık ilçe merkezinin dışında yaşıyorlar. Lakin yeniden oluyor. Bu bayanlar burada yaşadıkça Araç’ın başı beladan çıkmaz” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir