Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kaymakam Özarslan’dan iade-i ziyaret


Kaymakam Özarslan’dan iade-i ziyaret

Nilüfer Belediye Lideri Turgay Erdem’e iade-i ziyarette bulunan Nilüfer İlçe Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan, hedeflerin bir olduğunu vurgulayarak “Sizlere katkı vermeye hazırız. Konuşarak her şey çözülür” diye konuştu.

Nilüfer İlçe Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan, Nilüfer Belediye Lideri Turgay Erdem’e iade-i ziyarette bulundu. Halk Evi’nde gerçekleşen ziyarette Nilüfer Belediye Lider Yardımcıları Dr. Sibel Özer ile Remzi Çınar da yer aldı. Kaymakam Özarslan’a Nilüfer Barış Meclisi’ni tanıtan Nilüfer Belediye Lideri Turgay Fazilet, akabinde Özarslan’ı makamında ağırladı. Nilüfer Belediyesi’nin çalışmalarını paylaşan Lider Turgay Fazilet, bilhassa eğitim alanına yaptıkları takviyeleri anlattı. Nilüfer’de devlet okullarının artması gerektiğine dikkat çeken Nilüfer Belediye Lideri Turgay Fazilet, bu hususta dayanak istedi.

Nilüfer İlçe Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan da, tıpkı gaye ve amaç doğrultusunda hareket ettiklerini belirterek, “İyi hizmetler ve vatandaşların hayatını kolaylaştırmak, meselelerini çözmek için buradayız. İçtenlikle söz ediyorum ki sizlere katkı vermeye hazırız. Bizim içimiz de, dışımız da bir. Konuşarak her şey çözülür” sözlerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 5 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir