Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kazım Yevimli Menderes’i ikna etti


Kazım Yevimli Menderes’i ikna etti

Seçim bölgesi Menderes’te çalışmalarını ağır bir formda sürdüren CHP İzmir 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Kazım Yevimli, Menderesli vatandaşların gönlüne girmeyi başardı

CHP İzmir 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Kazım Yevimli, 2023 yılında gerçekleştirilecek Genel Seçimler öncesinde saha çalışmalarını faal bir formda sürdürmeye devam ediyor. Yaklaşık 1 aydır Menderes ilçesine çıkarma yapan Yevimli, Akçaköy, Develi, Oğlananası Cumhuriyet, Bulgurca ve Gölcükler mahallelerini ziyaret ederek, muhtarlarla görüştü, vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Birinci olarak Akçaköy’de 5 yıldır elektriksiz bir biçimde, güç şartlarda yaşayan Kenan Aşkan’ı ziyaret eden Yevimli, Aşkan’ın elektrik olmadan, şiddetli şartlarda verdiği hayat uğraşını dinledi. Grubuna talimat veren Yevimli, Aşkan’ın hakkı olan elektriği alması için verdiği gayrette yanında olacağını ve meseleyle şahsen ilgileneceğini bildirdi. Aşkan, güç gününde yanında olan Yevimli’yi hayır duaları ile uğurladı.

TÜRKİYE’Yİ BU BİRLİKTELİK KURTARACAK

Yevimli’nin sonraki durağı Develi Mahallesi oldu. Develi’de Muhtar Yaşar Garip ve mahalle sakinleriyle bir ortaya gelen Yevimli, istek ve talepleri dinledi, problemleri not aldı. Mahalle sakinlerinin semt pazarına ulaşması için ulaşım külfeti olduğunu öğrenen Yevimli, sorunun tahlili için gerekli incelemeleri yapacaklarını ve tahlili noktasında ellerinden geleni yapacaklarını bildirdi. Develi’den sonra Oğlananası Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ramazan Dündar ve CHP Menderes Meclis Üyesi Bülent Taşkıran’a konuk olan Yevimli daha sonra Bulgurca, Gazipaşa ve Gölcükler mahallelerine uğradı. Gölcükler Mahallesi’nde Millet İttifakı’nın ortağı Demokrat Parti’nin ilçe lideri Hüseyin Kızıltaş’a da nezaket ziyareti düzenleyen Yevimli, Türkiye’yi bu birlikteliğin kurtaracağını lisana getirdi. Kızıltaş ise Yevimli’ye çalışmalarında muvaffakiyetler diledi.

MAHALLE SAKİNLERİNİ DİNLEDİ

Ziyareti sırasında Gölcükler Mahallesi İstasyon Mevkii 902 Sokak’ta vatandaşların kimi sıkıntıları olduğunu işiten Yevimli, mahalle muhtarı Sultan Öztürk Kayış ile birlikte mahalle sakinlerinin konuğu oldu. Mahalle sakinleri ulaşım badiresi içerisinde olduklarını, okulların açılmasından dolayı bu sorunun halledilmesi gerektiğini Yevimli’ye iletti. Yevimli de vatandaşların ulaşım sıkıntısının çözülmesi ismine mevzuyu gerekli mercilere bildirdi. Olumlu bir geri dönüş aldıklarını kaydeden Yevimli, tahlilin kısa bir mühlet içerisinde gerçekleşmesini temenni ettiklerini söz etti. Yevimli seçim çalışmaları kapsamında geçtiğimiz günlerde Menderes’te İTOB Organize Sanayi Bölgesinde patron ve personellerle bir ortaya gelerek sıkıntıları dinleyip, istihdam konusunda yapılabilecek çalışmaları istişare etmişti. Yevimli’ye Menderes ziyaretlerinde parti işçisi Mehmet Zülfü Çakar da eşlik etti. Ziyaret ettiği her bölgede vatandaşların ağır bir ilgisiyle karşılaşan Yevimli, Menderesli vatandaşların gönlüne girmeyi başardı.

MENDERESLİ VATANDAŞLARIN GÖNLÜNDEYİZ

Ziyaretler sonrasında açıklamalarda bulunan Yevimli, “2023 Genel Seçimlerinin ülkemiz için çok kritik bir seçim olduğunu ve gayemizin Cumhuriyet Halk Parti’mizi iktidara taşımak olduğunu her fırsatta lisana getiriyoruz. Genel Liderimiz Kemal Kıçıldaroğlu ve grup arkadaşları bu yolda durmadan çalışırken bizim de durmak üzere bir lüksümüz olamaz. Seçim bölgemiz olan Menderes’teyiz yaklaşık 1 aydır. Menderesli vatandaşlarımız bizi artık çok âlâ tanıyor. Gittiğimiz her yerde ağır bir ilgiyle karşılaşıyoruz. Bu da bizi epey keyifli ediyor. Biz de Menderes halkını çok sevdik. Birkaç mahallemizde meseleleri olan vatandaşlarımız vardı. Tahlil noktasında bizler de elimizden gelen çabayı vereceğimizi aktardık. Hakikaten grup arkadaşlarımız da bu bahiste ağır çalışıyor. Bugün geldiğimiz noktada şunu apaçık lisana getirebilirim ki; Menderesli vatandaşlarımızın gönlüne girdik ve ikna etmeyi başardık, daima birlikte 2023 genel seçimlerinde partimizi iktidara taşıyacağız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir