Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Keçiören’de Fiyatsız Konservatuvar İçin Ön Kayıtlar Başladı


Keçiören’de Fiyatsız Konservatuvar İçin Ön Kayıtlar Başladı

Keçiören Belediyesi Konservatuvarı için ön kayıtlar başladı. İlçedeki Yunus Emre Kültür Merkezi’nde fiyatsız eğitim verecek konservatuvara katılmak isteyenler kcr.tc/onbasvuru adresinden ‘gitar, keman, bağlama, ut, halk oyunları, kanun, yan flüt, ney, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve çocuk korosu’ branşlarına online müracaat yapabiliyor. 22 Eylül’de sona erecek ön müracaatlar için Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yüz yüze kayıt da yapılıyor.

Keçiören Belediyesi Konservatuvarı’nda 11 branşta eğitim verileceğini söyleyen Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok, “Vatandaşlarımızın sanatla iç içe olması için konservatuvar eğitimlerimizi kesintisiz sürdüreceğiz. Burada sürdürülen gerek kişisel gerekse kolektif eğitimlerle yeteneklerimizi alanında uzman eğitmen takımımızla gün yüzüne çıkaracağız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği üzere ’Bir millet sanattan ve sanatkârdan yoksunsa tam bir hayata malik olamaz.’ Bu manada yaşlısından gencine, yediden yetmişe her kesitin sanatla iç içe olabileceği konservatuvarımız için tüm imkânlarımızı seferber etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Altınok, konservatuvar eğitimlerinin sonunda enstrüman çalışmaya başlayan, koro ve solo çalışmalarını sürdüren kursiyerler için sahne performanslarını sergileyebilecekleri çeşitli toplumsal ve kültürel etkinlikler düzenleneceklerini de belirtti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir