Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kemer Belediyesi Mustafa Rüştü Tuncer İlköğretim Okulu’nu Rengarenk Yaptı


Kemer Belediyesi Mustafa Rüştü Tuncer İlköğretim Okulu’nu Rengarenk Yaptı

“Eğitim varsa gelecek var” sloganı ile Türkiye’ye örnek olan Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor.

Arslanbucak Mahallesi’nde yer alan Mustafa Rüştü Tuncer İlköğretim Okulu’nda yaz boyunca süren boya, badana ve tamirat çalışmaları tamamlanırken, okula başlayan minik öğrencilere Kemer Belediyesi tarafından hazırlanan fiyatsız kırtasiyeler dağıtıldı.

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Mahalle Muhtarı İsmail Uğur ve Okul Aile Birliği Lideri Serap Şendil ile okula gelerek bu yıl eğitime yeni başlayan minik öğrenciler ve veliler bir ortaya geldi.

Okulda çocukların, velilerin ve öğretmenlerin yeni eğitim ve öğretim yıllarını da kutlayan Belediye Lideri Topaloğlu, eğitime verdikleri takviyenin devam edeceğini söyledi.

Başkan Topaloğlu, okulun dış cephe boyasının öğrencilerin istekleri doğrultusunda boyandığını belirtirken, “Mustafa Rüştü Tuncer İlköğretim Okulu görsel olarak çok hoş hale geldi. Okul aile birliği liderimiz ve öğretmenlerimiz rica ettiler, okulumuzu etraf duvarları da dahil olmak üzere iç ve dış olarak boyattık, eğitim ve öğretime hazır hale getirdik. Öğrencilerimizin istediği renkler ile okulumuz boyandı. Çocuklarımız okula geldiğinde bu renkleri gördüğü vakit çok keyifli oluyor. Arslanbucak mahallemize ve çocuklarımıza iyi olsun.” dedi.

Anaokulundan 8. sınıfa kadar Kemer’de okuyan tüm öğrencilerin fiyatsız kırtasiyelerinin masalarına bırakıldığını da lisana getiren Topaloğlu, “Kırtasiye gereçlerimizi yaz ayında hazırlamıştık. Okulların sayılarına nazaran teslim ettik. Bu okulumuzda okuyan öğrencilerimin bir yıl boyunca kırtasiye almasına gerek yok. Öğrencilerimize bir yıl boyunca yetecek kadar kırtasiye materyallerini kendilerine veriyoruz. Onlarda çocuklarımıza güzel olsun. Eğitim varsa gelecek var.” diye konuştu.

Arslanbucak Mahalle Muhtarı İsmail Uğur ise Kemer Belediye Lideri Necati Toaploğlu’nun eğitime verdiği takviye için teşekkür ederek, “2022-2023 yeni eğitim ve öğretim yılımız tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize güzel olsun. Okullarımızdaki ailelerin eksikliklerini gideren sayın Belediye Liderimiz Necati Topaloğlu’na, bu okulun boyanması, iç ve dış temizliğinin yapılmasında her türlü hoşluğun sağlanmasında verdiği dayanak için çok teşekkür ederiz. Liderimiz tüm okullara bu takviyesi veriyor. Tıpkı vakitte kırtasiye konusunda da yardımcı oldu. Liderimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Mustafa Rüştü Tuncer İlköğretim Okulu, Okul Aile Birliği Lideri Serap Şendil de yaptığı açıklamada, “Sayın Liderimiz Necati Topaloğlu yaz boyunca bizi yalnız bırakmadı. Badanalarımız, boyalarımız yapıldı. Bilhassa en çok hoşuma giden şey, ne vakit arasak telefonun bir ucundaydı. Yardımlarını eksik etmedi ve çok hoş bir iş ortaya çıktı. Benim kızımda burada okuyor. Anne diyor şeker üzere bir okul oldu. Bu hususta Necati Topaloğlu liderimize çok teşekkür ediyorum. Çocuklara belediyenin sağladığı fiyatsız kırtasiye de velilere büyük dayanak oldu. Bir veli olarak bizleri çok büyük bir yükümlülükten kurtarıyor. Bu durum diğer bir yerde yok esasen.” tabirlerine yer verdi.

Mustafa Rüştü Tuncer İlköğretim Okulu velileri de Kemer Belediyesinin eğitine yaptığı katkılardan mutlu.
Veliler Lider Necati Topaloğlu’nun eğitime olan katkıları için teşekkür etti ve şunları söyledi:

Velilerden Kadriye Kaplan, “Okul açıldı. Heyecanlıyız. Okulumuz boyandı ve çok hoş oldu. Sayın liderimizden Allah razı olsun çok hoş şeyler yaptı. Daha ne isteyelim ki. Kızımda güzeli ile kırtasiye materyallerini alacak. Çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Velilerden Ayşe Deveci ise “Benim büyük kızım da, küçük oğlumda burada okuyor. Geçen devirde liderimiz kırtasiye materyallerine yardımcı olmuştu. Çok teşekkür ediyorum. Maddi olarak zahmetlerin yaşandığı bu vakitte kırtasiye bizim için çok değerli. Okulumuzun boyası, çocuklarımıza verdiği dayanak her vakit için takdire şayan. Liderimizden mutluyuz Allah razı olsun. Bize yaptığı yardımlardan ötürü çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 30 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir