Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kemer’de Göğüs Kanserine Farkındalık Aktifliği yapıldı


Kemer’de Göğüs Kanserine Farkındalık Aktifliği yapıldı
Kemer Anadolu Hastanesi ve Kemer Belediyesi iş birliğince göğüs kanseri farkındalık aktifliği yapıldı.
Kemer Belediyesi’nin dayanaklarıyla her ay Atatürk Parkı’nda yapılan üreten konut hanımları buluşması kapsamında göğüs kanserine dikkat çekmek gayesiyle aktiflik düzenlendi.
Etkinliğe, Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Lider Yardımcısı Emin Gül, Belediye Lideri Necati Topaloğlu’nun eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Anadolu Hastanesi idaresi, mesken hanımları ve davetliler katıldı.
Belediye Lideri Topaloğlu ve beraberindekiler, aktiflik öncesi üreten mesken hanımları buluşmasının yapıldığı alanı gezerek, mesken hanımlarıyla sohbet etti, mesken hanımlarının yaptığı el emeği göz parıltısı eserleri tek tek inceledi.
Başkan Topaloğlu’nun eşi Fikriye Topaloğlu, göğüs kanseri farkındalık ayı hasebiyle bir konuşma yaptı.
Dünya Sıhhat Örgütü (DSÖ) tarafından 2004’den bu yana 1-31 Ekim tarihleri ortasının göğüs kanseri farkındalık ayı olarak kutlandığını hatırlatan Fikriye Topaloğlu, “Meme kanseri, dünyada olduğu üzere Türkiye’de de bayanlarda en sık görülen hastalıklardan biridir. Bayanlarda görülen kanserlerin yüzde 25’i göğüs kanseridir. Göğüs kanserinde erken teşhis çok değerlidir. Sağlıklı ve uzun bir ömür için tüm bayanların periyodik olarak denetimlerini yaptırmaları gerekiyor.” diye konuştu.
– Gökyüzüne 150 balon uçuruldu
Etkinlikte, göğüs kanserinin belirtileri, tedavi yolları, yanlış bilinen doğrular üzere hususlarla ilgili bilgiler verildi.
Belediye Lideri Topaloğlu, Belediye Lider Yardımcısı Emin Gül, Lider Topaloğlu’nun eşi ve beraberindekiler, göğüs kanserine dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak gayesiyle gökyüzüne 150 balon uçurdu.
Öte yandan günün değerine istinaden üreten konut hanımları buluşmasının yapıldığı alana gelenlere pembe karanfil dağıtıldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Kasım 26 2022 Gündem

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir