Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kocaeli Belediye Lideri Tahir Büyükakın’dan Öğrencilere Bildiri


Kocaeli Belediye Lideri Tahir Büyükakın’dan Öğrencilere Bildiri

Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın yeni eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle bir ileti yayınladı. Yeni Eğitim – Öğretim yılında öğrencilere, öğretmenlere ve velilere muvaffakiyet dileklerinde bulunan Lider Büyükakın, “yeni eğitim – öğretim devrinin ülkemize ve öğrencilerimize güzel olmasını temenni ediyorum” dedi.

2022 – 2023 Eğitim ve öğretim periyodunun başlamasıyla birlikte okullara çocuk cıvıltıları geri geldi. Yeni eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle bir bildiri yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın da yeni eğitim – öğretim devrinde öğrencilere, öğretmenlere ve velilere muvaffakiyet dileklerinde bulundu.

Başkan Büyükakın bildirisinde; bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da eğitime takviye vermeye devam edeceklerini belirterek, şunları söz etti: “Çocuklarımızın, gençlerimizin en uygun eğitimi almaları ve en uygun şartlarda eğitimlerini sürdürmeleri için geride bıraktığımız devirlerde büyük bir gayret sarf ettik. Biz üzerimize düşen sorumlulukları ziyadesiyle yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Zira kelam konusu olan çocuklarımızdır, kelam konusu olan geleceğimizdir. Lakin böylelikle Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyetler düzeyinin üzerine ulaşabiliriz.

Sevgili çocuklar, yeni bir eğitim ve öğretim devrine başladığımız şu günlerde; sizin mutluluğunuz ve coşkunuzu gördükçe kentimizin ve ülkemizin geleceğine olan inanç ve itimadımız bir kat daha artıyor. Sizlerin okuma azmi ve kararlılığı bu inancın ve umudun temelini oluşturuyor.

Öğrenci yetiştirmek kolay değil. Ailelerimizin, yavrularının biraz daha düzgün eğitim alabilmesi için türlü fedakârlıklara katlandıklarını biliyorum. Çocuklarının üniversiteden mezun olup diplomasını aldığını görmek, bir anne-babaya verilebilecek en hoş hediye! Zira biliyoruz ki; geleceğin hekimleri, mühendisleri, avukatları, kamu yöneticileri ve birçok meslek mensupları siz değerli gençlerimizin içinden çıkacak. Zira biliyoruz ki sizlere yapılan yatırım, Türkiye’nin geleceğine olan yatırım olacak. Hepinize muvaffakiyetler ve zihin açıklığı diliyorum.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 8 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir