Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kocaeli Büyükşehir’den eğitime tam dayanak


Kocaeli Büyükşehir’den eğitime tam dayanak

Büyükşehir, yeni eğitim ve öğretim devri öncesinde toplumsal yardım alan ailelere 17 milyon 250 bin 800 TL eğitim dayanağı sağladı

Her alanda toplumsal belediyecilik anlayışıyla hareket eden ve hayatı kolaylaştıracak hizmetler üreten Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yeni başlayan 2022-2023 eğitim ve öğretim devrinde gereksinim sahibi aile ve öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor. Her yıl verilen kırtasiye takviyesine bu yıl okul giysi dayanağı de eklendi. Toplumsal devlet anlayışının gereklerini yerine getiren Büyükşehir, okulların açılmasıyla birlikte 41 Kart dayanağı alan ailelerin eğitim gören çocuklarının kırtasiye ve okul giysi muhtaçlıklarını da karşılıyor. Bu kapsamda toplumsal yardım alan ailelere toplam 17 milyon 250 bin 800 TL’lik dayanak sağlandı.

KIRTASİYE ve OKUL GİYSİ DESTEĞİ

Maddi, manevi ve toplumsal yoksunluklarının giderilmesi, gereksinimlerin karşılanması ve hayat standartlarının güzelleştirilmesini amaçlayan hizmetleri vatandaşa sunan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak gayesiyle, kırtasiye dayanağının yanında okul giysi dayanağı de vermeye başladı. Büyükşehir’den toplumsal dayanak alan ailelerin, eğitime devam eden çocuklarına 41 Kart Giysi tarifli kartlarına 400 TL yatırıldı. Toplamda 24 bin 644 öğrenciye 9.857.600 TL okul giysi dayanağı sağlanırken, 41 Kart Su nakit kartlarına öğrenci başına 300 TL, toplamda da 24 bin 644 öğrenciye 7.393.200 TL kırtasiye dayanağı sağlandı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden okul giysi takviyesi alan ebeveynler, vilayetimizde faaliyet gösteren Büyükşehirle mutabakatlı 33 mağazadan alışveriş yapabilecek.

16 EYLÜL’E KADAR BAŞVURU

İhtiyaç sahibi aileler, Büyükşehir Belediyesinin kırtasiye dayanağı sayesinde yeni başlayan okul periyodunda rahat bir nefes aldı. Büyükşehir’in her vakit yanlarında olduğunu tabir eden vatandaşlar, sağlanan yardımlardan ötürü belediye yetkililerine memnuniyetlerini lisana getirdi. Kırtasiye ve okul giysi takviyesinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımız 16 Eylül 2022 Cuma mesai bitimine kadar müracaatlarını Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin İzmit ve Gebze de yer alan tahlil masasından yapabilirler.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 7 2022 Eğitim

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir