Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Konya’da 4 köpeğin saldırısına uğrayan Umut, ağır bakımda uyutuluyor


Konya’da 4 köpeğin saldırısına uğrayan Umut, ağır bakımda uyutuluyor

Konya’nın Ereğli ilçesi Barbaros Mahallesi’nde 3 gün evvel, sokak üzerinde oynayan ilkokul 3’üncü sınıf öğrencisi Umut Ünlü, 4 sokak köpeğinin saldırısına uğradı.

Çevresini saran köpeklerin ortasında kalan Umut’u komşuları kurtardı. İhbar üzerine gelen sıhhat takımları tarafından ambulansla Ereğli Devlet Hastanesi’ne götürülen Umut, burada yapılan birinci müdahalenin akabinde Konya Kent Hastanesi’ne sevk edildi.

Yoğun Bakım Ünitesi’nde uyutuluyor

Durumu ağır olan Umut’un tedavisi Yoğun Bakım Ünitesi’nde sürdürülüyor.

“Oğlumu 3 gündür göremedim”

Oğlunun uyutulduğunu söyleyen 4 çocuk babası Durmuş Ünlü, Sokağa çocuk tek başına çıkmış. O sırada köpekleri bilmiyoruz doğal. Köpekler oğlumu ortaya alıyor. Muhakkak bir ses duyuluyor ancak vatandaş görmüyor. Daha sonra bir komşu şüpheleniyor. bir bakıyor ki dört tane köpek bir tane çocuğa saldırıyor. Komşu da tek başına müdahale edemiyor, korkuyor. Oğlunu çağırıyor. Oğlu da eline sopa alıp geliyor ve köpekleri kovuyor. Tabip ile yeni görüştük bir nebze daha uygun gidiyor durumu. Lakin kesin bir şey diyemeyiz, daha yatacak dediler. Oğlum ağır bakımda yattığı için göremedim. 3 gündür bekliyorum. dedi.

“Hayvan dostu insanlarız”

Baba Ünlü,Hayvan derneklerinden bize reaksiyon geliyor. Hayvan katletme üzere bir şeyler diyorlar. Biz aslında hayvan dostuyuz. Biz hayvancılık yapıyoruz. Bu çocukta hayvanların içinde doğdu. Yalnızca bu hayvanların toplanıp belli bir yerlerde bakılmasını istiyoruz. Yani biz bu hayvanların öldürülmesi taraftarı falan değiliz. Bu kimin misyonuysa o yerine getirmesi lazım. Köpeğim de var, kedim de var, tavuğum da var. Yani biz aslında hayvanların içindeyiz. diye konuştu.

“Başı boş köpekler hayvanları öldürmüş”

Köpeklerin yalnızca insanlara değil hayvanlara da saldırdığını söyleyen baba Ünlü, 2-3 gün evvel 300 metre ileride 4-5 koyunu daha telef etmişler. Kurban Bayramı vaktinde ise 2 buzağıyı da telef etmişler. Köpekleri göstermek için görüntü çekmeye gittim. Biraz köpeklere yaklaşmak zorunda kaldım. Zira ispat etmem lazımdı. Gerimde 3-4 kişi destek olduğu için gittim. O görüntüyü çekerken köpekler bana da saldırdı, kendimi güç kurtardım. Yani şu anda ruhsal olaraktan yıprandım. Yani çocuğun halini düşünemiyorum. 8 yaşındaki bir çocuk. Bir de benim oğlum olağanda çok hassas. sözünü kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 5 2022 , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir