Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

KuCoin Wallet, Lokal Takas Fonksiyonunu Devreye Aldı


KuCoin Wallet, Lokal Takas Fonksiyonunu Devreye Aldı

Global kripto para borsası KuCoin, kullanıcı tecrübesini uygunlaştırmak ismine çalışmalarına devam ediyor. KuCoin’in merkeziyetsiz cüzdan projesi KuCoin Wallet, son olarak mahallî takas fonksiyonunu devreye aldı. KuCoin, bu yeni fonksiyonla kullanıcılarına en düşük fiyatlarla çağdaş ve kullanışlı dijital varlık takası sağlamayı amaçlıyor.

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından KuCoin’in cüzdan hizmeti sağlayan yenilikçi eseri KuCoin Wallet, lokal takas fonksiyonunu devreye aldı. Borsa devreye aldığı bu yeni fonksiyonla kullanıcılarına en düşük fiyatlarla, çağdaş ve kullanışlı dijital varlık takası sunmayı hedefliyor.

KuCoin, 250’den fazla likidite kaynağının toplanmasının yanında kullanıcılarının en düşük oranlara erişim sağlaması için uğraş gösteriyor. Borsa bu kapsamda; KuCoin Wallet uygulamasında, 1inch tarafından geliştirilen yenilikçi Pathfinder algoritmasını kullanıyor. Bugünkü noktaya gelmesi için 70 binden fazla kullanıcının geri bildirimine başvurulan uygulama, geliştirme için kapsamlı bir beta testinden de geçti.

Devreye alınan yeni lokal takas fonksiyonu, kullanıcıları üçüncü taraf hizmetlere ve borsalara yönlendirme kademelerinden kurtarırken, kullanıcıların tüm takas süreçlerini direkt KuCoin Wallet üzerinden gerçekleştirmelerine imkan tanıyor. Ayrıyeten fonksiyon, merkeziyetsiz cüzdan projesinin tabiatı gereği KuCoin Wallet’ın sunduğu üst seviye güvenlik tedbirlerine sahip. Son gelişme ile ayrıyeten her süreçten yüzde 1 oranındaki platform fiyatı otomatik olarak hesapa aktarılacak. Bunun sebebi ise KuCoin Wallet’ın gelişimini hızlandırmak ve gelecekte daha fazla fonksiyon eklenmesini sağlamak.

“Ürünümüzle her vakit tüm yatırımcıların gereksinimlerini karşılamaya çalışıyoruz”

Takas fonksiyonunun devreye alınmasına ait açıklamalarda bulunan KuCoin Wallet Lideri Jeff Haul, “KuCoin Wallet ile her vakit tüm yatırımcı sınıflarının gereksinimlerine daha güzel tahliller sunmayı amaçlıyoruz. Bu noktada da swap, cüzdanların yüksek frekanslı bir özelliğidir. Merkeziyetsiz alanda DeFi tahlili üretme konusunda başkan olan 1Inch ise Web-3 sanayisindeki en tanınan DEX toplayıcılarından biri. Bunları gözeterek, kullanıcılarımıza hem uygun maliyetli hem de sorun yaşamayacakları bir trading tecrübesi sağlamanın yolu olan mahallî entegrasyon sistemi ile çalışıyoruz” dedi. Haul, KuCoin Wallet’ın Web3.’e açılan kapı olması sebebiyle, kullanıcılarımıza yüksek paha katabilecek en âlâ Dapp’leri entegre etmeye devam etmek istediklerini de kelamlarına ekledi.

KuCoin Wallet’ın yaygınlaşması için Web-3.0 seyahatinde kullanıcı tecrübesini kolaylaştırmak büyük kıymet taşıyor. Borsa, ilerleyen vakitlerde da bu alandaki yeni hizmetlerini geliştirmeye devam etmeyi hedefliyor. Bununla birlikte kullanıcıya entegre 1inch protokolü genişledikçe, yeni eklenecek ağlardan ve likidite havuzlarından yararlanma imkanını artırma, kullanıcı tecrübesini daha da güzelleştirme ve fiyatları düşürme yeteneğini artırma konusunda kararlı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 19 2022 Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir