Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Küçük mini birler ders başı yapıyor


Küçük mini birler ders başı yapıyor

Okulla birinci defa tanışacak minikler için ahenk haftası bugün başlıyor. 5-9 Eylül ortasında düzenlenecek ahenk sürecinde bu yıl birinci kere çocuk-aile-öğretmen iş birliğinin artırılması maksadıyla ailelere yönelik yüz yüze bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecek. Öğretmenler toplantıda, okul ortamı, eğitim-öğretim faaliyetleri, etkinlikler ve kazanımlar hakkında velileri bilgilendirecek.

VELİ VE ÖĞRENCİLERE OKUL TANITIMI

5 gün sürecek ahenk eğitiminin ikinci gününde veliler, çocuklarıyla birlikte kümeler halinde farklı vakit dilimlerinde okula gelecek. Veliler ve çocukları, öğretmenleri tarafından sınıflar, rehberlik servisi, kütüphane, okulun bahçesi, giriş-çıkış üzere okulun iç ve dış yerlerini birlikte gezerek tanıyacak. Veliler, okul idaresi ile de tanışma fırsatı yakalayacak.

ÖĞRENCİLER İLE YAKIN MÜNASEBET KURULACAK

Sürecin üçüncü gününde sahne öğrencilerin olacak. Öğretmenler, öğrencilerin iki kümeye ayrılmasını sağlayarak her biri ile yakın irtibat halinde olacak. Bu kapsamda, öğretmenler sınıflarda ve açık havada, çocukların okula ahenk sürecinin hızlandırılması için tanıma, tanışma, sınıf-okul ortamının tanıtılması, sınıf kuralları temalı çalışmalar yapacak.

SON İKİ GÜN MİNİKLERİN

Minikler, ahenk eğitiminin son iki gününde ise tüm sınıf seviyesinde sürece dahil olacak ve okula ahenk sürecinin hızlandırılması için yapılacak etkinliklere tüm sınıf arkadaşlarıyla birlikte katılacak.

Dijital içerikler hazır

Uyum sürecinin başlatılması hasebiyle anaokulu ve ilkokul birinci sınıf öğrencileri için hazırlanan dijital kaynaklar da erişime aşıldı. Öğrenciler eğitim bilişim ağı veba üzerinden dijital kaynaklara ulaşabilecekler. Hazırlanan içeriklerde okul öncesi için üç küme gereç yer alıyor. 36-48, 48 -60 ve 60-68 ayları için toplamda 12 kaynak kullanıma sunuldu. İlkokul birinci sınıflar için ise hayat bilgisi, matematik, birinci okuma yazma, Türkçe, müzik, vücut eğitimi ve oyun, görsel sanatlar olmak üzere 7 farklı dersten gereç paylaşıldı.

5 ve 9’uncu sınıfların ahengi 12 Eylül’de

Bu yıl ortaokul ve liseye başlayacak öğrencilerin ahenk eğitimi süreci eğitim öğretim periyodunun başlatılacağı 12 Eylül’de uygulanacak. Bu kapsamda, ortaokulların 5’inci ve liselerin 9’uncu sınıflarına başlayacak öğrenciler için rehberlik ve ahenk çalışmaları, 16 Eylül’e kadar sürecek.

Merve Safa Akıntürk

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 29 2022 , , , , Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir