Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

Kusursuz İşyeri Sertifikası şirketlere stratejik katkı sağlıyor


Kusursuz İşyeri Sertifikası şirketlere stratejik katkı sağlıyor

Çalışan bağlılığı ve yeni yeteneklerin tertibe çekilmesi hususları artık her şirketin ana gündem hususları ortasında yer alıyor. Güçlü bir patron markasına sahip olabilmek ismine birçok çalışma yapılırken patron markasına temelde en çok hizmet eden kritik faktör olan kurum kültürü ve çalışan tecrübesinin şirket stratejilerinin başında yer almaması şirketlere vakit, iş gücü kaybı ve düşük ekonomik performans olarak geri dönüyor. Great Place to Work® Sertifikasyon programı, içerdiği güçlü tahlil metodu ile hem kurum kültürü ve çalışan tecrübesi hem de patron markasını güçlendirecek yapısı ile tertiplere stratejik katkı sağlıyor.

Değişen iş modelleri ve çalışan beklentileri, tertiplerin parlak yetenekler ve potansiyel adaylar için cazip bir iş yeri olma konusunda kıymetli zorluklar ile gayret etmelerine neden oluyor. Çalışanlar artık sahip oldukları yeteneklerin farkında ve uzaktan çalışma ortamı da, potansiyel iş imkanlarını neredeyse sonsuz hale getirdi. Great Place to Work® Enstitüsü’nün araştırmalarına nazaran çalışanlar artık maddi çıkarların ötesinde, çalışmak istedikleri işyerlerinde çalışanları için olağanüstü bir işyeri kültürü tecrübesi sunup sunmadıklarına da bakıyor. Bu esnada beşerler, patronların argümanlarının doğruluğunu teyit etmek ve iş tekliflerini pahalandırmak konusunda kendilerine yardımcı olması için Great Place to Work® Sertifikasyonu’nu dikkate alıyorlar.

Eyüp Toprak: “Great Place to Work Sertifikasyonu tertiplerin cazibesini artırıyor”

Great Place to Work® Sertifikasyonu’na sahip olmanın, çalışan tecrübesini ölçmede güçlü metodolojik alt yapısı ile dünya çapında en çok tercih edilen ölçümleme yaklaşımlarının başında gelen Trust Index™ Çalışan Tecrübesi Anketi sonuçlarına bağlı olduğunu söyleyen Great Place to Work® Türkiye Kurucusu ve Genel Müdürü Eyüp Toprak, “Çalışanların ankete verdikleri cevaplar toplandıktan sonra ilgili şirkete, kurum kültürünün derinlemesine bir tahlili gönderiliyor. Great Place to Work® Modeli, temelinde inanç olan ve güçlü bir kurum kültüründe yer alması gereken 5 boyuta odaklanıyor. Bu odaklar kurumlardaki önderlerinin güvenilirliği, çalışanlara duydukları hürmet ve uygulamalarındaki hakkaniyet; önderlerin bu yaklaşımlarının gurur ve grup ruhu boyutlarına olan tesiriyle birlikte ölçümleniyor. Sertifikasyon programının anket basamağı, tertiplere çalışan perspektifinden bakarak kurum kültürünün güçlü istikametlerini ve gelişime açık fırsat alanlarını daha net bir halde gösteriyor. Trust Index™ Çalışan Tecrübesi Anketi’ne tertip çalışanları tarafından verilen anonim yanıtlar ile Great Place to Work® küresel standardını yakalayan şirketler, Great Place to Work® mükemmel işyeri sertifikası almaya hak kazanıyorlar. Elde edilen sertifika, tertipte misyonlu mevcut çalışanların, yöneticiler ve başkanlar tarafından desteklendiğine işaret ederken adaylar da, çalışanların tertipte desteklendiklerini hissettiklerini ve işyerlerini diğerlerine da önerdiklerini görmüş oluyorlar. Great Place to Work® sertifikalı her şirket, şahane bir işyeri olduğunu tescilleyen sertifikasyon rozetinin sahibi oluyor ve şirketler bu logoyu, yani muvaffakiyetlerini, yıl boyunca çalışanları, iş ortakları, mevcut ve potansiyel müşterileri nezdinde çekim tesiri ve farkındalık oluşturmak için kullanıyorlar. Pek çok şirket, bu logoyu toplumsal medya profillerine, e-posta imzalarına, iş ilanlarına, kurumsal web sitelerine, meslek web sayfalarına ekleyerek pazarlama süreçlerinde kullanabilecekleri güçlü bir irtibat fırsatına sahip olmuş oluyor” dedi.

Toprak: “Organizasyonlar, kurum kültürlerini küresel şirketlerle kıyaslayabiliyorlar”

Her yıl dünyadaki binlerce tertibin Great Place to Work® Sertifikası aldığını belirten Toprak, “Türkiye’deki tertiplerin da, çalışanlarını takdir etme konusunda dünya çapındaki başka tertiplerin ortasında yer aldığını görmekten gurur ve memnunluk duyuyoruz. Zira araştırmalarımız gösteriyor ki anketlerde yüksek sonuçlara sahip tertipler daha âlâ performans sergiliyorlar. Bu da tertiplerin finansal performans, işe alımda yetenekler için çekim tesiri oluşturma ve çalışan aidiyeti mevzularında daha güçlü oldukları manasına geliyor. Sertifikalı tertipler, dünyanın en güzelleriyle kıyaslanıyorlar. Güçlü patron markasına sahip sertifikalı şirketler, yüzde 50 daha fazla yeni yetenek başvurusu alıyorlar” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Eylül 28 2022 Ekonomi

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir