Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

KYK yurt müracaat sonuçları açıklandı


KYK yurt müracaat sonuçları açıklandı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun açıklamalarının satır başları şöyle;

Tüm müracaatların büsbütün objectif bir formda büsbütün dijital ortamda tahlil edildiğini tabir etmem lazım. Sonrasında biliyorsunuz üniversite açılışları tarihleri tıpkı gün olmuyor. Vilayet il evre aşama gerçekleşiyor.

Bugün birinci fazı tamamlayarak uygulama basamağını başlatmış oluyoruz. Birinci faz çalışmalarımızda fevkalâde uğraşla çalışan Bakanlık ailesine herkese gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

Biliyorsunuz yeni devir için müracaat periyodunu tamamladık. Müracaatlar 12 kamu kurumu tarafından tahlil edildi. başvurusu geçerli sayılan öğrencilerimiz gelir, muvaffakiyet ve toplumsal durum kriterleri temel alınarak puanlama ile tespit edildiler. Tekrar bu kriterler gelir, muvaffakiyet, toplumsal durum temel alınarak sıralama ortaya kondu. Oluşan sıralama ile öğrencilerimizin kazandıkları okula en yakın bakanlık yurdundan başlamak suretiyle yurtlara yerleştirmeleri gerçekleştirildi.

Yıllık bazda en yüksek talebi almış olmamıza karşın birinci faz yerleştirmemizde tarihimizin en yüksek yerleştirme oranını gerçekleştirdik. Birinci faz birinci yerleştirmemizde yüzde 80’lik rekor bir karşılama oranına imza attık.

KYK yurt müracaat sonucu için .

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ ÇABUCAK GÖR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


admin Ekim 4 2022 Haberler

Sık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: burakkk

Sitemiz Google ve diger arama motorlarında tatli chat tatli sohbet tatli chat sohbet mobil sohbet Gibi kelimelerde hizmet vermektedir